Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

virtuelni album na fifinom sajtu startuje 15. aprila (http://www.fifa.com/stickeralbum/)

 

ova trading card igra Adenalyn XL (http://2014fifaworldcupbrazil.paniniadrenalyn.com/online-challenge/) se pokreće tako što klikneš na "Challenge!" dugme (krajnje upadljivo smešteno ispod screenshota a iznad Android linka), pa onda kad se učita nova slika (koja bi trebalo da je preko celog ekrana ali avaj ne staje u isti nikako) na njoj nađeš dugmad "Login/Register/Conect" sakrivenu negde u stilizovanoj tropskoj šumi ispod grupe igrača. :mellow:

al ponavljam - užasna je igra. kodovi sa sličica se mogu i u njoj koristiti.

Edited by Svarog
Link to comment

Moci cete i vi koji ne popunjavate pravi da popunjavate virtuelni. Secas se da se prosli put svaki dan dobijalo po par slicica na virtuelnom? Tako ce biti i sada. Jedino sto ako imas kodove, za svaki kod dobijes jos po dodatnih 5 virtuelnih slicica.

 

 

Mislim da je Renegade ono napisao pre nego sto je video album, posto nije znao ni tacan broj slicica, a moglo se ocekivati da budu i te Coca-Cola gluposti. Nema ih.

 

Ja sam napisao jer sam video ovu sliku kad se album pojavio u Sloveniji. Nisam stigao danas da uzmem, je l' ima ova strana kod nas? Meni ovo liči na coca-cola, bem li ga.

 

$_57.JPG

Link to comment

Kako mene nema tu kod Mjukija?

 

Ti si bio u prvoj ekipi sa mnom, Mocom i radarom, u 1 trenutku smo bili i treci ukupno. Eno ti teme u arhivi, ja se malo podsetio...

Edited by Calavera
Link to comment

^_^

 

 

 

2010-05-061072.jpg

 

2010-05-061077.jpg

 

2010-05-061078.jpg

 

2010-05-061079.jpg

 

2010-05-061081.jpg

 

2010-05-071092.jpg

 

2010-05-071111.jpg

 

2010-05-071130.jpg

 

2010-05-081149.jpg

 

2010-05-081151.jpg

 

 

 

Jel to preteca Mocinog gay chata?! :P

Ja sam poceo kasno, secam se da mi je Mesi falio bas dugo, do kraja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...