Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Kupljeno prvo punjenje na razlicitim kioscima (po staroj logici da se slicice sto manje ponavljaju).

Prvi 'izvucen' Miguel Veloso.

Nadam se Olicu u preostalim kesicama da bude prvi zalepljen.

 

ps. Nema Olica, ali su tu 4 bosanca i brat Shaqiri. Sad je dilema Dzeko, Zvjezdan ili Shaqiri :)

Edited by Bane5
Link to comment

Album je ocajan, razocaran sam...ako ne kupis kesice pojma nemas ko je od igraca u albumu. Na slicici pise ime, prezime, datum, visina, tezina, klub I slicica pozicije na kojoj igra a ne u samom albumu..bas ocaj.Panini se u grobu prevrce

 

 

Ništa gluplje od ovog što u albumu ne pišu imena igrača, treba u pasulj da gledam ko mi fali :isuse: Nisam kupio novine nego dobio album od kolege koji je kupio nekoliko primeraka Novosti :D U prvoj kesici Baloteli od poznatijih..

 

Плус одвратно шарено. Што не ураде ретро да се зезну. Људи нека вам је са срећом ја то задовољсрво немам.

Stvar navike. ja sam uvek i tražio po brojevima

Увек по сликама. Никад по бројевима.  :s_c:

Link to comment

vjerovatno ce kod moci da se iskoristi samo jednom. u prevodu, sacuvaj i ne daj nikom. meni se cini da mi koji ne popunjavamo pravi necemo moci da popunjavamo ni virtuelni.

 

aj nek jos neko smara radisu da napravi pdf za sp.

 

Moci cete i vi koji ne popunjavate pravi da popunjavate virtuelni. Secas se da se prosli put svaki dan dobijalo po par slicica na virtuelnom? Tako ce biti i sada. Jedino sto ako imas kodove, za svaki kod dobijes jos po dodatnih 5 virtuelnih slicica.

 

Naaa ko sad laze :ph34r: , nisam pri albumu da proverim?

 

Mislim da je Renegade ono napisao pre nego sto je video album, posto nije znao ni tacan broj slicica, a moglo se ocekivati da budu i te Coca-Cola gluposti. Nema ih.

Link to comment

Kupio deset Vecernjih novosti ... Sto se tice albuma , mislim da se gospodin Panini prevrce u grobu ... Ladno nema osnovnih podataka o igracu ?! Papir katastrofa , cisto sumnjam da ce izdrzati uz sve mere predustroznosti ...

Link to comment

Album je katastrofa. Poredim ovo sa Italijom 1990.

:isuse:

 

Ne vidim po cemu bi ga uporedio sa albumom iz 1990? Taj album je mozda I poslednji koji je nesto valjao a sve posle toga je samo gore. Iskreno mi je zao sto sam kupio ovo ali cenim zbog tradicije pa neka stoji u arhivi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...