Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

U Novostima sam dobio album i kupio 5 kesica po 60 dinara

 

Kesica je 60 dinara

 

NARAVNO DOBIO SAM TRI DUPLE -FILIP LAM, DIMITRIS SIOVAS I DJILARDINO

 

:isuse:

 

Pri tom ce Djila gledati SP samo preko TVa :D

 

 

 

 

Album je ocajan, razocaran sam...ako ne kupis kesice pojma nemas ko je od igraca u albumu. Na slicici pise ime, prezime, datum, visina, tezina, klub I slicica pozicije na kojoj igra a ne u samom albumu..bas ocaj.Panini se u grobu prevrce

 

+1 srednje ocajan album, budjaviji od SP10. Nije budjaviji od EP12 posto je po meni to najgori album u Paninijevoj kolekciji decenijama unazad, ali tu je negde.

Link to comment

Kazem calu da mi uzme novosti posto ranije ustaje i on me mrtav ladan zove sad u petnaest do jedan i kaze da je sve rasprodato :isuse:, pa naravno da je jebeno rasprodato :frust: . Sutra ujutru ranom zorom po zurnal.

Link to comment

pa to nije neki problem, i ovako većina namerava da popuni

 

nije neki problem da ne znas ko ti fali nego da moras da trazis po brojevima??? sjajna ti je logika.

 

a i koliko vidim mora album (ili vrat) da se izvrce da bi se videlo za koga igrac igra.

 

ko ih jebe, ja za ovo sranje ne dam pare.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Stigli albumi ali slicica nema. Naravno opet su jako nespretne™ ove slicice koje dolaze sa albumom tako da mi je 1 Sime Vrsaljko ostecen.

Prvi i pocasni clan™ je bio brat Yaya :Hail: a od vidjenijih™ su tu i Kristina Ronaldo i Maya Yoshida.

Link to comment

bice i virtuelni album http://www.fifa.com/stickeralbum/ na kraju albuma, ovog pravog, pise da ce na slicicama biti kodovi za virtuelni album. jel ko slucajno pronasao neki?

 

ko je bio u mojoj ekipi za skupljanje prosli put?

 

 

ja sam bio i calavera i radar što nas je nešto zajebavo

 

Javlja mi se nesto kao kroz maglu, ali da me jebes ako se secam kako se igra.

 

Inace u pola 3 jos bilo novosti tamo kod okretnice 65-ice, ja uzo da vidim na sta lici... sranje je.

Edited by Calavera
Link to comment

Ništa gluplje od ovog što u albumu ne pišu imena igrača, treba u pasulj da gledam ko mi fali :isuse: Nisam kupio novine nego dobio album od kolege koji je kupio nekoliko primeraka Novosti :D U prvoj kesici Baloteli od poznatijih..

Link to comment

Imam ja dve sa kodom, jel to pisemo ovde?

vjerovatno ce kod moci da se iskoristi samo jednom. u prevodu, sacuvaj i ne daj nikom. meni se cini da mi koji ne popunjavamo pravi necemo moci da popunjavamo ni virtuelni.

 

aj nek jos neko smara radisu da napravi pdf za sp.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...