Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Gde bude menjaza u BG-u vikendom i u koje vreme? Svraticu u subotu, pa da iskoristim priliku.
Terazijska cesma, ceo dan je menjaza ali izmedju 12 i 15 je najvise ljudi.
Link to comment

Meni ostalo 15, mislim da cu naruciti obzirom da grbova i maskota (kolokivjalno nazvanih "zlatne") slabo ima i u kesicama i u menjazi. Na Terazijama "zlatne" idu i do 200din po komadu.

Link to comment
Meni ostalo 15, mislim da cu naruciti obzirom da grbova i maskota (kolokivjalno nazvanih "zlatne") slabo ima i u kesicama i u menjazi. Na Terazijama "zlatne" idu i do 200din po komadu.
Isto. Probaću da zamenim, još 4 koje nisu "zlatne" (116, 183, 278 i 344) i ostalo naručujem. Ne kapiram ljude koji od ovoga prave računicu i zaradu.Doduše, ja imam sve maskote, ali i dalje fali 8 grbova, br 2. i ceo trofej.
Link to comment

Meni fali jos 40, videcu da za vikend dodjem na 20-ak, pa cu verovatno i ja da narucim. OK stojim sa grbovima i maskotama, fale mi samo po 3, sto je dosta manje nego drugima, ali mislim da je to zato sto sam dosta slicica kupila u Spaniji ili mi doneli iz Austrije, pa sam ih valjda tu dobila. I dalje mi najvise fali onih Creating history together i bivsih pobednika.

Link to comment

Danas menjaža sa Andrijom Mladenovićem iz DSSa. Danas sam sat potrošio kako bi našao jednu.Elem, neko mi reče da sličice mogu da se kupe u Kumordaškoj 257, da se ne bi slalo na preko pošte. 20 dinara je komad.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jeste da prvenstvo uveliko traje, ali danas prodjoh malo posle 17h i nigde zive duse oko cesme na Terazijama...ja ostadoh na 30-ak komada i verovatno polovina od tih su srebrnjaci tj. amblemi i grbovi...da nema neko viska tih ovde ili da zapucam u tu Kumodrasku?

Link to comment
  • 1 year later...

Кад се само сјетим како сам молио родитеље и скупљао паре за албуме ... Почивај у миру, Панини!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...