Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Je l' neko još primetio da je na ovom albumu iz '92 umesto Jokanovića na slici Gordan Petrić?Posle 17 godina opet sam se prisetio ovog propusta, sour memories...

Link to comment
  • 7 months later...
  • 1 month later...

Ipak je Panini malo ranije izasao nego sto najavljivali ... Onako na prvi pogled slicice izgledaju malo manjeg formata i mozda malo losijeg kvaliteta nego recimo pre cetiri godine... ali nebitno skuplja se ponovo :) Cena kesice je bezobrazno skupa (40 din , 5 slicica) , ali sva sreca bice sigurno opet berze kod cesme na Terazijama pa ce se relativno brzo i mnogo jeftinije sastaviti album ...p.s. Sutra uz NOVOSTI(prekosutra uz Sport) za DZ Album sa sest slicica ... odnosno ustedi se citavih 140 din :)edit: 637 slicica treba zalepiti ... koliko je to para ne smem da racunam :isuse:

Edited by Geograf
Link to comment
Imas topik o slicicama na pdf Svjetsko prvenstvo.
Uhh hvala :) ... Malo mi bilo cudno sto niko vishe ne spominje slicice , pa rekoh da osvezim temu i saopstim ekskluzivu ... :isuse:
Link to comment
  • 3 weeks later...

Pitanje:Uspeo sam uz dosta traganja da pronadjem pdf-ove za sve World Cup albume (Panini naravno)..problemi su WC 70 i 74 koje nisam našao kompletne u pdf-u(nedostaje prvih nekoliko stranica). Što se Panini Euro prvenstava tiče...fale mi pdf-ovi Eura 2000 i 2004...te odlučih da pitam forumsku populaciju za pomoć u mom nastojanju da kompletiram WC + EC albume...bio bih zahvalan ako bi me uputili na linkove za dotične albume.Pozdrav i unapred hvala!

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...