Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

5 hours ago, NevenMan said:

U USA kupio tvrde korice. Inace Panini sada posto su alavi na pare ima razlicite fore za svaku drzavu. U juznoj Americi recimo ima manje slicica jer su timovi vec unutra. U USA ima vise nego u Evropi plus nemamo extra stickere ali imamo ramove u bojama; beli najcesci pa onda plavi, c=rveni, zlatni i crni 1/1

Ako dobijes kojim slucajem Crnog Mesija verovatno ga mozes prodati za 20-30K 

Šta nam radi ta woke kultura...

mqdefault (1)__01.jpg

  • Haha 1
Link to comment
U USA kupio tvrde korice. Inace Panini sada posto su alavi na pare ima razlicite fore za svaku drzavu. U juznoj Americi recimo ima manje slicica jer su timovi vec unutra. U USA ima vise nego u Evropi plus nemamo extra stickere ali imamo ramove u bojama; beli najcesci pa onda plavi, c=rveni, zlatni i crni 1/1
Ako dobijes kojim slucajem Crnog Mesija verovatno ga mozes prodati za 20-30K 
daj slike neke

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Link to comment

Ajd što je kvalitet albuma i dizajn strana govno, što su sličice kvalitetne kao jednoslojni toalet papir, ali da ljudi ne mogu da iseku sličice u pravilan oblik to mi je potpuna novost :blink:

  • +1 2
Link to comment
Ajd što je kvalitet albuma i dizajn strana govno, što su sličice kvalitetne kao jednoslojni toalet papir, ali da ljudi ne mogu da iseku sličice u pravilan oblik to mi je potpuna novost :blink:
Ako ne mogu oni, mogu ja, dilema mi je dal da štampam kodkuće (treba mi toner za stari štampač) ili da nosim u knjižaru i odštampam. ceo Pdf na plaži 3 kesice košta

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • 2 weeks later...

Glupavi idioti iz paninija imaju drugaciju numericiju za razlicita trzista.

 

Poslao duplikate (120 komada) malom necaku i bas se radovao, ali docekalo ga je razocarenje.

 

Ovde u Austriji pocinju slicice za svaki tim sa brojem jedan a u Bosni sa nulom.

Nema timske slicice u albumu u Bosni.  :isuse: tj. ima ali je zadnja a ovde prva i onda su pomerili brojeve.

 

Garant je neki propali programer to smislio...

Edited by bags
Link to comment

Kupio juče album i dve kutije sličica, prvi put posle cca 15 godina. Usput sam kupio klincu i Pops-ov album Lige nacija (dosta dobar, mogu reći) da se zabavlja i ne smara me ya glavnu stvar.

  • +1 1
Link to comment

Ispraznio prvu kutiju, samo 7 duplikata na 256 sličica (250 iz kesica i 6 iz albuma), što je odlično, ali još nemam za menjanje.

 

A da, dobio sam i srebrnog Neymara extra sticker.

Link to comment
11 hours ago, Ayatollah said:

Ispraznio prvu kutiju, samo 7 duplikata na 256 sličica (250 iz kesica i 6 iz albuma), što je odlično, ali još nemam za menjanje.

 

A da, dobio sam i srebrnog Neymara extra sticker.

Kakav si to čovek, da otvoriš celu kutiju za 2 dana :sad:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...