Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

2 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Naravno da nisam, ostatak ću lagano menjažom. Inače ima preko 650 sličica, mislim da je po tom pitanju ubdljivo "najobimniji" EP album ikada, barem Paninijev.

 

Pa to je sve ono o čemu ja pričam, sramotno je to šta rade, preko 650 sličica je suludo i beskrajno bezobrazno. 

 

 

  • +1 1
Link to comment
Just now, copkillah said:

 

Pa to je sve ono o čemu ja pričam, sramotno je to šta rade, preko 650 sličica je suludo i beskrajno bezobrazno. 

 

 

 

E, sad zamisli koliko bi bilo da su stavili i stadione (kojih bi bilo da nije bilo Korone, i da je ostalo 12 zemalja) i legende (kojih će biti na SP). Barem 700.

Link to comment

Da ti odgovorim, prvo - broj sličica je ogroman, ovo je neki minimum da bi se posle (menjažom) došlo do "kompleticije".

 

Drugo, ali ne manje bitno, ove godine dele sasvim solidne trening majice (sa dugačkim rukavima), ali u jako malom broju, tako da sam i taj problem rešio na vreme.

Link to comment

80 dinara je kesica sa 5 sličica? Album je 200 dinara , ukupno 650 sličica?  Znači, oko 100 EUR za popunjavanje (uz duplikate i manje opcija za menjanje zbog epidemije)...

 

Ne znam gde su moji albumi, u selidbama sam ih negde izgubio... Prvi koji sam skupljao je Espana 1982, sa Naranjitom. Poslednjih 10-ak godina ne skupljam sličice, možda opet počnem :)

  • +1 1
Link to comment
Just now, Velocipede said:

80 dinara je kesica sa 5 sličica? Album je 200 dinara , ukupno 650 sličica?  Znači, oko 100 EUR za popunjavanje (uz duplikate i manje opcija za menjanje zbog epidemije)...

 

Ne znam gde su moji albumi, u selidbama sam ih negde izgubio... Prvi koji sam skupljao je Espana 1982, sa Naranjitom. Poslednjih 10-ak godina ne skupljam sličice, možda opet počnem :)

 

E, isto prvi bio sa Naranjitom, pa onda posle bilo sve živo do Eura '88, koji ili nisam, ili sam na jedvite jade popunio, pošto su moji smatrali da sam "previše velik" za sličice.

 

Od onda nisam skupljao ništa do 2018, a od tad više (do smrti) ne propuštam ni jedan, barem ne EP i SP. :)

Link to comment

Kupio 10 kesica, prvi u prvoj kesici Emre Can :)

 

Sećam se da je ranije bilo više podataka o fudbaleru: mesto rođenja, klub u kojem trenutno igra...

 

edit: koliko košta album na kiosku? Tržila mi prvo 200, pa 150... Da li ide kao neki dodatak uz neke novine, pa prodaje "višak"?

Edited by Velocipede
Link to comment
1 hour ago, extragluv said:

ko da se smara kupovinom par kesica svaki drugi dan emoji16.png

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 

 

pa ako kupuješ malo po malo, potrošićeš još više para jbg

Link to comment
20 minutes ago, Velocipede said:

Kupio 10 kesica, prvi u prvoj kesici Emre Can :)

 

Sećam se da je ranije bilo više podataka o fudbaleru: mesto rođenja, klub u kojem trenutno igra...

 

edit: koliko košta album na kiosku? Tržila mi prvo 200, pa 150... Da li ide kao neki dodatak uz neke novine, pa prodaje "višak"?

 

 

Bilo je besplatno uz žurnal, uzeo dva komada tog dana...   :D

Link to comment
2 hours ago, extragluv said:

ko da se smara kupovinom par kesica svaki drugi dan emoji16.png
 

 

Da, i jos kao nije kul izlepiti za prepodne pa sa viskom naceti drugi..

Hvala bogu duplikata ima, pa u stvari nacnes i treci, pa polako

Posle usitnim al albumi glanc, slicice glanc, nema pisanja, nema daj da pogledam, pa vata listove od sredine, pa pocepa

Na kraju ostane hiljadu nigerijaca il japanaca, da se izlepi namestaj, kao sto je red

 

Tako je bilo za Brazil, toliko sam potrosio da Rusiju nisam sakupljao :D

Kupicu na Limundu za dve crvene

Panini mafija, ranije bilo 400 brojeva

 

  • Hvala 1
Link to comment

ma ne pise nista. teska beda od albuma. jel ce biti menjaze na terazijama, kontam da cu do kraja meseca imati 300 duplih

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...