Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

11 hours ago, goofs said:

Valjda zato sto jos uvek nije izasao raspored, tj. ne zna se gde ce se igrati utakmice. Ideja je bila ono u vise zemalja, ali sad zbog pandemije ce verovatno da gurnu sve u Englesku.

 

To znači da nema ni stadiona? Nisu trebali ni štampati, dabogda im nekad bilo dosta para.

 

Mislim da ću propustiti ove godine...

  • +1 1
Link to comment

Otvorio prvu kesicu, ćak dva grba (Hrvatska, Belgija). :hail:

 

 

1 hour ago, John Coltrane said:

 

To znači da nema ni stadiona? Nisu trebali ni štampati, dabogda im nekad bilo dosta para.

 

Mislim da ću propustiti ove godine...

 

 

Imaš stadione navedene na drugoj i trećoj stranici, ali sličica izgleda nema...

 

E, čini mi se da nema ni one nagradne igre sa kesicama, mada ću to morati da proverim...

Link to comment

Ja kupio juče ovaj, cenim da je od prošle godine ali neka ga. Sličice skupe ko da su pozlaćene, kvalitet što albuma što sličica užas. Bolji troslojni toalet papir od ovog sranjca5a87ab01cee8a2b2aeab7805067bf559.jpg

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Ma kupio zajebancije radi, čekao na kasi a album bio odmah pored. Mnogo tanko, kad se okreću strane 80% šanse je da se strana iscepa. Evo sad gledam, hard cover album, pretpostavljam isto flis papir sa svim slicicama 160 evra.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Uzeo danas album (album je inace besplatan na trafikama) i nesto slicica, bas los utisak imam, pod velikom sam dvojbom da li da batalim skupljanje, a nisam propustio album od 2008. (a imam neke i pre toga).

 

Sve je previse monotono, ona plavkasta boja na svakoj slicici i sivkasta pozadina iza isecene glave, bleh. I jebale ih one poluslicice, najgora izmisljotina u univerzumu, bukvalno su nikakve i nicemu ne sluze. Sto nisu stavili sliku cele ekipe, nek je razvuku na 4 slicice, sliku trenera, star-player, nesto tako je bilo ranije i bilo je mnogo bolje. Ovo sad nula inventivnosti, samo daj da namaknemo broj. A kad saberes brat-bratu 100 evrica ti treba da popunis.

Link to comment

Stukao tri kutije i dobrim delom ga popunio, ovakvi su utisci:

 

 

Generalno sam zadovoljan sa sličicama (mada kvalitativno nisu ništa posebno) i layout-om samog albuma, da nije Korone, ne sumnjam da bi bilo i stadiona, koji su ovako ostali samo na papiru.

 

Nema previše "zlatnih" sličica, mogli su onaj odeljak na kraju sa legendama/čuvenim mečevima da odrade sa njima, a ne samo da ostave slovo na papiru, kod poslednjeg svetskog prvenstva sve su bile sličice.

 

Ne nedostaje mi previše slika tima, ovde je koncept da su po dva igrača "u akciji", ali na jednoj (prepolovljenoj) sličici.

 

Tako da su utisci uglavnom OK, mada ima dosta mesta za poboljšanja.

 

 

I za kraj, ko šalje za kesice za trening majice, najveća veličina je XL -  lično sam skeptičan po pitanju da li ću moći da se uvučem u njih (prošli put sam uzeo XXL, kojih sada nema).

 

 

Link to comment
8 minutes ago, Jeremija said:

Stukao tri kutije i dobrim delom ga popunio, ovakvi su utisci:

 

Čekaj, kupio si tri kutije i nisi popunio ceo album???

 

Link to comment
Just now, copkillah said:

 

Čekaj, kupio si tri kutije i nisi popunio ceo album???

 

 

 

Naravno da nisam, ostatak ću lagano menjažom. Inače ima preko 650 sličica, mislim da je po tom pitanju ubdljivo "najobimniji" EP album ikada, barem Paninijev.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...