Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

inace s bio na menjazi jedanput, bas za vreme maratona. fali mi jos 15 slicica: 2, 13, 35, 68, 80, 100, 124, 160, 194, 254, 460, 520, 528, 588 i 665. jeremija pomagaj :)

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Link to comment
On 16.5.2018. at 17:20, extragluv said:

inace s bio na menjazi jedanput, bas za vreme maratona. fali mi jos 15 slicica: 2, 13, 35, 68, 80, 100, 124, 160, 194, 254, 460, 520, 528, 588 i 665. jeremija pomagaj :)

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 

 

 

Sad sam ti video post,

Spoiler

imam od tih sa spiska 6 komada, grb Urugvaja, Girouda, Nacha, Dzagoeva, Davisa i Bereszynskog.

 

Link to comment

Znam lika koji do sličica dolazi isklučivo kupovinom kesica ili menjažom, ništa naručivanje, kupovina na netu i sl. Lud čovek, fali mu jedna za prošli album i tako će ostati.

Link to comment
19 minutes ago, extragluv said:

hvala ne treba, snasao sam se (porucio 6 zlatnih). cak sam i one host cities porucio da stignu iz inostranstva.

 

 

OK, hteo sam da ti poklonim, ali ako već imaš... :)

 

Naš album nema taj deo sa host citiesima, tj. ima, ali nema sličica, ali ako se na kraju ipak budem odlučio da popunim i hardcover album, onda ću ih nabaviti ovde, od istih likova sa kojima sam se menjao.

 

 

 

12 minutes ago, čekmeže said:

Znam lika koji do sličica dolazi isklučivo kupovinom kesica ili menjažom, ništa naručivanje, kupovina na netu i sl. Lud čovek, fali mu jedna za prošli album i tako će ostati.

 

 

Pa tako sam i ja došao, ima neke draži u kupovini i menjaži, inače onaj ko želi da uštedi pare može lako da nadje čitav set sličica + album za povoljnu cenu, na primer na KP.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Nekada davno dobijao sam nedostajuce slicice direktno iz fabrike koja ih je stampala za Yu trziste. Tetka i teco su radili tamo, a posle cale postao tehnicki direktor.

Link to comment

Panini  :ziga:

 

 

Naleteo pre nedelju dana na oglas (na KP), lik prodaje celokupan set Gold izdanja (izašle samo u Švajcarskoj), pokušavam da se oduprem, ali čini mi se da neću moći još dugo...

Link to comment
Quote

Kompanija “Panini”, koja se bavi proizvodnjom albuma i samolepivih sličica, traži zabranu menjanja sličica na Terazijama i najavljuje tužbu za organizovanu menjažu.

Popularna italijanska kompanija uputila je oštar protest Srbiji zbog toga što se, kako navodi, već godinama unazad na Terazijama u Beogradu realizuje menjanje sličica povodom bilo kog velikog fudbalskog takmičenja.

– Prvu informaciju smo dobili od jednog italijanskog upravnika Fijata iz Kragujevca, koji je bio na sastanku u Beogradu. Kada je video veliki broj ljudi prišao je da vidi o čemu se radi, a onda je usledio šok. Kada smo malo istražili, saznali smo da se ljudi već godinama menjaju na tom mestu, i skoro uopšte ne kupuju nove kesice. Godinama smo mislili da loš standard utiče na slabiju prodaju u Srbiji, ali sada nam je sve jasno – rekao je PR kompanije “Panini” za Njuz.

Iz kompanije navode da ako se ne spreči dalja menjaža sličica, Srbija će biti stavljena na crnu listu zemalja u koje će “Panini” planski da šalje kesice u kojima su namerno izostavljeni Mesi, Ronaldo i Rukavina.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...