Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

ne mogu da verujem da su nas i nemacki album toliko razliciti. nemci imaju plakate stadiona na brojevima do 30. bice problematicna menjaza po imenu, ne po broju. valjda ce onaj moj zvrk od deteta uspeti to da resava u skoli :D

Link to comment
58 minutes ago, Ros said:

ne mogu da verujem da su nas i nemacki album toliko razliciti. nemci imaju plakate stadiona na brojevima do 30. bice problematicna menjaza po imenu, ne po broju. valjda ce onaj moj zvrk od deteta uspeti to da resava u skoli :D

 

koliko sam ja skontao u svapskom albumu ima 12 slicica viska u samom startu. valjda gradovi domacini ako se ne varam. 

tako da nije puno komplikovano. ako lepite u nemacki album na nase brojeve dodajete 12 ako je album domacinski onda obratno ;)

Link to comment

Ne mogu da verujem da ste me "navukli" da posle (tačno) 30 godina i ja skupljam sličice...  :lolol:

 

 

Piše u albumu da ako zafali, šalje Panini sličice za popunjavanje albuma, maksimalno 30 (može da se specifizira koje).

Link to comment

Šalje uz malu naknadu od 30din po sličici. 

 

Ne znam šta se dešava, kako su distribuirali sličice, imam ih oko 200 u albumu, danas kupio 10 kesica i dobio 39 duplikata. Špčkmtrnu.

Link to comment
Video sad na kiosku da ima i neka adrenalin verzija Paninija, to su valjda one kartice? Zna li neko na sta to lici?
Aha, pisao sam ranije, ja ovde nasao samo taj, sve u svemu neka igrica za bogatu decu. Svaki osrednji-slabiji tim ima po 9 igraca (Srbija-Hrvatska...). Jaci (Argentina-Brazil) i bogatiji (De-Es-Fr-En-Ru) po 15ak. Plus specijalne kartice koje su posebno lepe. Narucio tim Srbije na Amazonu za par €, danas stigle. kalendar je tu pa je album sve u svemu ok... Idem da vidim app kakva je.7f292f6de5108231e480c48fa6e8b1e1.jpg2706d7445796ccd0c88eab1202ac9659.jpg
Link to comment
28 minutes ago, goofs said:

Ne znam šta se dešava, kako su distribuirali sličice, imam ih oko 200 u albumu, danas kupio 10 kesica i dobio 39 duplikata. Špčkmtrnu.

 

:rolf:

 

 

Dobro, biće za menjažu... Mada, ako su svi dobili slične, biće veselo...

 

 

 

29 minutes ago, goofs said:

Šalje uz malu naknadu od 30din po sličici. 

 

 

 

 

Mislim da je 40, ali nije bitno, na kraju će ispasti najjeftiniji način da se skupi album...

Link to comment

Jeste 40, prošli put je bilo 30. Za to EP sam iskoristio tu opciju jer mi se nije dalo više da se menjam, i jednom sam je iskoristio za neki NBA album koji je imao neke uvrnute platnene grbove, niko nije hteo da se menja, klinci ih cenili po 5 običnih. Inače ne volim da plaćam tako sličice, a nikad nisam kupio bilo šta od onih "ortaka" kod česme, mada kapiram da je to ista ekipa.

 

 

Link to comment

To narucivanje na kraju sta fali je samo za sisice. Pravi skupljaci idu sve na menjazu. Kad ostane  5 do 10 pocne da se daje 2 ili 3 za jednu. Poslednjih par i po vise. A za poslednju se da sve sto je ostalo :fantom: 

Link to comment

Kupio 100 kesica, ali ne u 2 kutije, nego u svakom kiosku otprilike po 5-10 komada. Jako malo duplikata zasad, dosta timskih slika, a dobio sam i dosta kodova koje ću podeliti kasnije (ako budete dobri :) ).

 

Odoše mi ledja, još koja kesica, i to je to za večeras.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...