Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

apropo tih nagrada, album se skuplja da bi skupljao, kakve sad nagrade. mislim, uvek je bilo nekih kao nagrada, ali ne sećam se da je neko skupljao zbog nagrada. to skupljanje albuma, da se filmski izrazim, je klasičan mekgafin. na kraju ti kao skupiš album, i ono anti klimaks te pukne, prosto ti žao što je gotovo. nači nije što si ga popunio, nego kroz kakve si sve avanture prolazio dok si popunjavao (to kad si dete, naravno). na kraju ga popuniš i staviš u fioku. ok šta sad...

Link to comment

ma naravno, zato sam se i smorio što sam popunio

 

mada bilo je i nagrada,

ja dobio videorekorder™ za popunjen album Komandant Mark, u 3. razredu :sleep:

doduše pisali smo i neke sastave, nije bilo ko pre popuni

 

za Italiju 90 je bila lopta, za svakog ko pošalje gomilu praznih kesica

Edited by levi
Link to comment

sad sam morao da prekopam 'fioku' sa starim albumima, pazi  formula 1, Gilles Vilenueve, Alain Prost, Nelson Piquet.. to je verovatno prvo što sam skupljao

 

panini - dečje novine gornji milanovac je imao simbolične nagrade za kolekcionare, lopte, torbe , majice, za 100 - 200-300 kesica.

 

a ovo Komandant Mark je bio  Dnevnik Novi Sad, neko ozbiljno pranje para, prva nagrada bio auto, 128-ca :D pa druga vikend u Njujorku, treća video, pa televizori, muzički stubovi, fotoaparati.. 

Link to comment

F1 ako se ne varam 80 je prvi koji sam skupljao. slike staza su bile isečene po liniji staze, sećam se didijea pironija u ferariju, delovao mi je ko najveća faca, i matori fitipaldi naravno.

Link to comment

Za slanje praznih kesica sam od Italia 90 dobio zidni sad u obliku 16m sa maskotom i klatnom u obliku lopte, a za nasu ligu 90/91 sam dobio onu odvratnu gumenu bubamaru (zvali smo je specijalka).

 

 

Link to comment

hvala!

 

da, džodi šekter i vilnev u ferariju, pironi je verovatno još bio u ližijeu. šekter je bio aktuelni šampion, poslednji ferarijev šampion za narednih 20 godina, dok nije došao šumi. što znači da je te 1980. titulu osvojio alan jones. ja sam dec. 1974, da li je moguće da sam to skupljao sa nepunih 6 godina. brate...

Link to comment

meni je još čudnije jer sam te sezone napunio 4 god.  očigledno je ćale skupljao, a izvlačio se na mene

 

mada ovaj fitipaldi logo izgleda kao da sam ga ja lepio

Edited by levi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...