Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Ako nisi bacio kutije, pogledaj, na pozadini ima deklaracija, i piše da su proizvedene u Italiji, a mi ih uvozimo iz Slovenije, znači Panini ne šalje nama direktno, nego prvo šalju naš kontigent u Sloveniju.

 

Naravno, pričam samo o originalima u originalnim pakovanjima od 50 kesica, one sa buvljaka djavo zna odakle dolaze...

Link to comment

Album pri kraju, medjutim posle 6 kutija toliko imam duplikata, da sad skupljam i za drugi. :fantom:  Razmišljam da za taj drugi kupim pravi hard-cover album - 

Spoiler

Panini-World-Cup-Russia-2018-Hardcover-E

 

a ovaj da poklonim bratu (ako uopšte bude dolazio u Srbiju)...

Link to comment
52 minutes ago, goofs said:

Zamišljam lika čiji je posao da tako sedi u ofisu i puni koverte traženim sličicama. Radije bih tucao kamen.

 

 

Meni to (ozbiljno) zvuči kao super posao, da sam sad omladinac radio bih ga samo tako.

 

 

Inače, da se pohvalim, popunjen je album, otišao kod česme, poneo duplikate duplikata, dao ovim ekspertima spisak (od negde 66 komada), napravili deal, ja njima ove moje (gde sam imao i po 10 duplikata nekih igrača), oni meni popunili album, super...  :)

 

 

Ostalo mi je sad jedno 500 (unikatnih) sličica za novi album, videću da li je brat zainteresovan da skupim i za njega, ako ne, najverovatnije ću ih utopiti...

Link to comment

Ja kupio nekoliko keseca, al i dalje sam stava da necu da skupljam. Mozda resim da pokusam da popunim nekoliko zanimljivih reprezentacija, tipa, nas, Brazil, Spaniju, Nemacku...

 

Ako budes hteo da prodajes pojedinacno javi, mozda se nesto dogovorimo :) 

Link to comment

Važi Timi, mada mi je žao što se nisi malo ranije javio, mogao sam da ti dati (ne prodati) mnogo toga, imao sam naših i Hrvata (na primer) k'o kusih pasa, a čisto sumnjam da bi likovima sa kojima sam se dogovorio nešto značilo da su dobili 9, a ne 10 Jagoša Vukovića ili Kristijana Ronalda.  :lolol:

 

 

Inače, kad smo već kod njih, da ih pohvalim da su mi i majstorski zapakovali sličice u neko pakovanje, što mi je dobro došlo pošto sam maltene praznih ruku došao iz kancelarije. :)

 

Spoiler

30826197_102161003707ekup8.jpg

 

30826374_102161003702iiuy1.jpg

 

 

 

Sad mi je prosto žao da lepim... 

Edited by Jeremija
Link to comment
23 hours ago, Timmy said:

Ja kupio nekoliko keseca, al i dalje sam stava da necu da skupljam. Mozda resim da pokusam da popunim nekoliko zanimljivih reprezentacija, tipa, nas, Brazil, Spaniju, Nemacku...

 

Ako budes hteo da prodajes pojedinacno javi, mozda se nesto dogovorimo :) 

 

I ja ga cak ni ne krckam lagano nego sam kupio 10 kesica i cao. Vadim iz steka neke duplikate od prethodnih EP / SP pa cu njih probati da menjam na netu (ili ako uspem uzivo na cesmi).

Link to comment

 

Od tri kutije koje sam kupio, ostalo mi je 20 neotvorenih kesica. Ako je neko zainteresovan da ih kupi može da me kontaktira na PM. Cena je ona po kojoj sam ih i kupio, 70 dinara po komadu - 1400 dinara ukupno.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...