Jump to content
IGNORED

Jogurt, pice nase mladosti(tm)


TBoneSteak

Recommended Posts

pa da, ovde smo svi normalni. ja imam jednu koleginicu na poslu koja jede pahuljice s jogurtom, kiflu umače u mleko, a uz burek isto pije mleko. sledi da između šapca i sombora, bira pogrešno. malo je reći da sam zapanjena pogrešnom strukturom njene ličnosti.
Prvo odgovori: a. -b.Jogurtc.JogurtDok sam bila u Srbiji,onaj sa maslačkom bio omiljeni.Oćeš da tvoju koleginicu upoznam sa mojom :wicked: , imaju iste nenormalne laktozne sklonosti s tim da je ova moja zlobnoća per se, kad ona misli o nekome mi ostali tom nesretniku palimo sveću za zdravlje,za nju je Aleksis Karington mother Theresa. :ph34r:
Link to comment
Oćeš da tvoju koleginicu upoznam sa mojom :wicked: , imaju iste nenormalne laktozne sklonosti s tim da je ova moja zlobnoća per se,
Ih bre, al? ste strogi cool.gif Pre ce biti da je nenormalno ne raditi po licnom ukusu. Tim ljudima verovatno prijaju te kombinacije kojima se hrane.
Link to comment
šala mala,kažu,oko 70% populacije ima neki oblik laktozne netolerancije tako da ovih 30% dodju egzotični egzemplari. ;)
E odlicno! Tako vec vise prilici. :) Nego i ja sam naknadno pomislila da se zapravo salite.
Link to comment
šala mala,kažu,oko 70% populacije ima neki oblik laktozne netolerancije tako da ovih 30% dodju egzotični egzemplari. ;)
U Srbiji ili uopšte? Meni mleko jako prija, i toplo i hladno, jedino mi ide samo uz nešto što je pretežno slatko...
Link to comment
šala mala,kažu,oko 70% populacije ima neki oblik laktozne netolerancije
U Srbiji ili uopšte? Meni mleko jako prija
Uopšteno, medj humanoidima
Hm, majku mu, viš ti to... Da nisam i ja neki od Miralemljevljevih, a da to i ne znam :unsure:
Link to comment

Pahuljice uglavnom uz mleko, mada moze i jogurat.Kifle i ostala slana peciva jako retko jedem u zadnjih par godina zbog tripova o zdravoj ishrani <_< a pre sam jeo iskljucivo sa jogurtom.Inace, sabacki ABT jogurt rula :Hail: a mleka nema loseg, samo je bitno da ima sto manji procenat masti.

Link to comment

Najbolji bese onaj davni i ultragusti beogradski Jogurt Plus, sto je neku glupu pesmu imao na sebi. Kod nas to vise nema.I, pojavio se korektan imlekov kefir, mada ne pise nista o alkoholnom sadrzaju doticnog. A za ove pahuljice, cerealije, koji djavo, to neko stvarno jede?

Edited by Buck Naked
Link to comment
Najbolji bese onaj davni i ultragusti beogradski Jogurt Plus, sto je neku glupu pesmu imao na sebi. Kod nas to vise nema.I, pojavio se korektan imlekov kefir, mada ne pise nista o alkoholnom sadrzaju doticnog. A za ove pahuljice, cerealije, koji djavo, to neko stvarno jede?
O da. Prvo sam u ogromnim količinama jeo razne muslije, a onda su me zlikovci sa severa Evrope navukli na neat ovsene kaše...
Link to comment
Još jedan glas za.(Tj. 33 miliona glasova iz Kanade).
Mnjac! Koju kasicu zamesam. Zasiti te lepo pa prostoletis a telo ti uziva. Zobenu, pa dodam heljdu, pa suncokret, pa susam (tako li se zove?), pa malo badema pa sve to prelijem gustim jogurtom! Mleko organski ne podnosim od rodjenja.
Link to comment

Čuh negde da su ovi lihvari iz Imleka onomad smanjili količinu jogurta, mleka i čokoladnog mleka u malim pakovanjima za po 20ml po pakovanju. Naravno, nigde ne objavivši i ne smanjivši cenu. Baja iz Imleka kaže da je to "samo prilagođavanje trendovima na tržištu". Banda pokvarena, baš je narod navikao na pakovanja od 180ml pa vam prodaja pakovanja od 200 nešto slabo išla! I Imlek na IL. Crćiću od gladi, al ne dam da me u zdrav mozak!

Link to comment
Dobar je Imlekov Balans jogurt, a i najnoviji kefir (zivecu 100 godina -_- ) Bas ja onako skroz kiseo kako treba.
jeste, onaj stari kefir u belom pakovanju je bio sav nekako grumuljicast, neodredjen i cudan. ovaj je skroz dobar (moja nova droga, zivecu 110 godina, ako se ne overim kefirom).viva isto ok, mada varijabilnog kvaliteta.abt ne podbacuje, sto rekao zli.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...