Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Sto se radnih dana tice, ja mogu u 22 eventualno cetvrtkom posle 19 recimo.Al ostade da nam Kovik javi sta bi sa onom salom na NBGD-u koju je spominjao.Valjda ce se i on oglasiti ovih dana

Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Ajde samo da se prebrojimo, da vidimo da l' se sutra vidimo ili ne, posto se na hate-u zajcev i bghost zale na boles.S obzirom na velicinu prostora mozemo i 2 na 2, al da vidimo ima li nas i toliko.

Edited by smorenko
Link to comment

"Na psu rana, na psu i zarasla!"...mislim da cu preziveti. Mada ono sto me vise brine jeste zurka veceras/ujutru i toksikoloski bilans koji cu imati posle par sati (uz malo srece) sna. Neka bude ovako: ako vam fali covek, igram. Jbg za tu salu na Nbg, bas sam se nadao. Ovo je vise bazen nego sala za sketba..

Link to comment

Dakle, ima li nas? Smorenko, Kovik, ja, koliko sam razumeo i BGhost, četvrt Zajceva... Ostajemo kratki za 1,75 čoveka. Mislim da je 2 na 2 ubica i da basket neće trajati ni pola sata. Ajde da iskopamo negde još dvojicu ili da preskočimo ovu nedelju. Videću i sa drugom ekipom ako imaju viška slučajno.

Link to comment

Vidim da je interesovanje za onaj tamo gej ivent vece nego ikada, a mi ne mozemo da se skupimo... cini se da je ipak lakse okupiti 12 nego 6 ljudi.Nego, provericu jos 1 salu ove nedelje, nista ne obecavam, da ne bude ispala kao prosli put - ne mojom krivicom, naravno:).Jel moze neko da mi ponovi, koji su avejlabl termini na Tasu? I pod 2, da li bi nam/vam vise igrao neki vecernji termin tokom nedelje?

Link to comment

Ako se ne varam, a Ducca treba da potvrdi, slobodni termini su ovaj nedeljom od 3, ponedeljkom nesto oko 5, 6 i svaki dan posle ponoci.Sto se mene tice moze radni dan, ali bi onda bilo najbolje da to bude cetvrtak jer jedino tad mogu posle 7. Ostalim radnim danima nista pre 10. I subota moze, al se Ducca zalio da mu vikend nije bas odgovarajuci.

Edited by smorenko
Link to comment

Jeste, zadnji put je bio slobodan ponedeljak između 3 i 6, mislim da je i u petak u to vreme jedan sat slobodan, nedelja 3 standardno i u ponoć svim radnim danima.U principu, dobra nam je lokacija ali loši termini + zid umesto auta. :frust: Ja ću gledati da li ima još nešto kao opcija, videću i sa ovom drugom ekipom da se uskladimo pa da uštedimo i koju kintu.Keep in touch!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...