Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Pederi, ja ću aovisno od foruma probati da organizujem basketovanje na Adi u subotu okolo pet. Uz rizik da opako izbaksuziram planove, pozivam ko je basketbalija i basketbalijskog roda... nek se javi!

Link to comment
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Forumski basket se nastavlja sutra, doduse jedini predstavnik foruma sam ja. Ocajni nastup pre tri nedelje, kad su nas razguzili neki seljaci iz predgradja Erfurta, kao i sramni poraz Partizana pre neki dan me je motivisao da juce odradim jedan dobar trening i danas odradim jedan dobar trening. Imao sam takodje nekoliko jednih dobrih treninga u proteklim nedeljama. Dakle sutra KSSV-HSV Victoria protiv ... jebem li ga, zaboravio sam. U sastavu 1 Srbin i Parapsihopatolog, 2 Mongolca i nekoliko Nemaca u drugoj rundi Kupa Turingije.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 6 months later...

sasvim sam sigurna da ce sada Basara biti primoran da objavi Mongolski bedeker 2 koji ce kulminirati detaljnim opisom ovoga mecha a laguna ce opet biti primorana da odstampa ovaj nastavak, te ce samim tim ovo delo potisnuti i Majn Kampf i sve romane Jelene Bacic Alimpic i sve nijanse sive i postati bestseler i opstati bestseler dugi niz godina...A Basarina zena ce to prtociti u pozorisnu predstavu i odmah ce je postavizi u špozoristu Slavijaako kupite karte od 1. do 3. u mesecu mozete d aprodjete 300 din po glavi posetioca predstave...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...