Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

iz kog si ti dela ny? mi iz bronxa ne igramo samo sa pederima iz kvinsa :P inace sam za
Ja sam iz Bornxa,ni ja neigran sa pedereima iz Ridgewood-a cool.gif
Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Kao za inat, ja sam u ovu subotu zauzet. Mogu u nedelju, možda i petak kasnije popodne, ako se skrpe svi s poslovima. Ako ostane subota, ja onda tek od onog drugog vikenda.

Link to comment

mozda mozemo da pokusamo posle 17h neki radni dan...ja s one strane mogu da stignem na baskete od 17:30, a s ove od 18h. mislim da se vidi do 19...svakako je vikend opusteniji..@Yonkers United: ozbiljno, najbolje je da predlozis mesto i vreme, ovako smo pokusali desetak puta :D

Link to comment
@Yonkers United: ozbiljno, najbolje je da predlozis mesto i vreme, ovako smo pokusali desetak puta :D
Meni odgovara svaki radni dan posle 4PM(neznam vama),bicu na terenu koji se nalazi na McLine Avenue tacnije Cone Park Cekacu vas tamo do nekih recimo 8PM,pa ko se pojavi pojavi ,uglavnom ko god da dodje mocice da odigra partiju basketa :thumbsup:
Link to comment
Ima li neki charter organizovan za petak? Ajde Zajcev vidi ti ga organizuj ako stigneš, ja ću srediti za vize.
ja letim svojim priv.avionom, a imam i zuvi -_- stranu na salu, i nezavisno od ovoga dal basket sazivaju ljudi iz rasejanja ili ne, mogli bi da opalimo basketicu na otvorenom (recimo na nbg) ovih dana...
Link to comment

OK, već sam najavio da sam u subotu out ali ova šema sa radnim danima mi se sviđa. Ja sam in, ajde ljudi javite se pa da se okupimo. Biće super vreme cele nedelje, šteta da se protraći.

Link to comment
OK, već sam najavio da sam u subotu out ali ova šema sa radnim danima mi se sviđa. Ja sam in, ajde ljudi javite se pa da se okupimo. Biće super vreme cele nedelje, šteta da se protraći.
Slazem se samo meni zbog radnog vremena malko problem radnim danom (cesto se menja, tacnije tesko bi mogao da uglavim stalan termin pre 8 ili 9), pogotovo ako se igra negde u centru grada, da ne kazem u Beogradu, a ne s prave strane reke :lol:.Ali ajd da probamo: sutra mogu posle 7, sreda nikako, cetvrtak mozda 6, pola 7, al to cu znati sutra i petak nista posto imam u 7 fudbal. Taj fudbal od naredne nedelje mogu i da otkazem, ako cemo ustaliti ovaj basket (draze mi) al samo da se dogovorimo. Subota ceo dan i nedelja /ako nikako drzgacije nemozemo da se uglavimo) ili do 12 ili posle 3.Dakle za ovu nedelju to su moji termini i spreman sam :)
Link to comment
za vikend krs vreme, dzaba smo se opet sjajno organizovali :rolleyes:
Kod mene najavljuju celih 68 degrizi® cool.gif Ja i dalje cekam da se neko pojavi,neidem kuci sve u nadi da mozda neko izadje na crtu <_<
Link to comment
  • 2 weeks later...

nisam gledao vremensku prognozu, ali valjda cemo uspeti da se u narednih desetak dana jednom okupimo na nekom od terena. ima li jos uvek zainteresovanih za taj basket ili ne?

Edited by smorenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...