Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Jbg, od termina očigledno nema ništa. Ipak, bolje vesti stižu sa vremenskom prognozom pa evo sad ostavljam stidljiv poziv da se recimo za vikend (ako bude kao što su najavili fino vreme) okupimo na nekom betonu i otvorimo sezonu...?Aj javljajte se ako ima zainteresovanih i predloga za teren gde bi mogli da se "razmahnemo".

Edited by ducca
Link to comment

šteta... Koliko sam video biće i svih 17. stepeni. Ajde ljudi, last minute calls!I da, činjenica je da nemamo teren niti loptu. Mislim da će ovo drugo biti malo veći problem. Za teren se možemo snaći, u svakom kraju ima neki koš valjda. Čini mi se da je NBG najbolja lokacija. Ja lično nisam odatle, da ne bude da navijam za svoj kraj (u kojem btw nema ništa od terena), ali nije problem da se dovučem. Ajde ljudi, dajte bilo kakav predlog. p.s. Možda da neko malo "prošeta" nove patike od sinoć :D

Link to comment

Au, izvinte, nisam svracao ovde neko vreme pa nisam ni video da ste pocenili ponovo organizovanje.'ocu i jai kao i Zajcev subota mi najvise odgovara. Moze NBGD i s tim se slazem, a i sledeceg vikenda su najavili da ce biti lepo vreme, tako da eto sad imamo dovoljno vremena da se organizujemo. Ima kod paviljona neki teren koji se iznjamljuje, pa ukoliko mislite da bi to moglo da pogledam koliko kosta i kad ima slobodnih termina, nisam nikad tamo igrao.Ukoliko nema drugih ideja, u dvoristu OS Lazar Savatic (kod zemunske pijace) se u ranija vremena igrao dobar basket. Tamo sad treniraju neki klinci tako da je teren u pristojnom stanju, ali ne znam kako stoje sa vremenom kad je slobodno, to bi morali na nevidjeno pa ako je slobodno super. Ako neko ima neki drugi teren nek prijavi.

Link to comment
  • 1 month later...

5 na 5? Uh... To bi bilo ubitačno. Možemo da probamo ali je veliki problem iskupiti 5 ljudi, u najboljem slučaju. Ja sam za ali sam i pre za 3 na 3. Čekamo ostale.

Link to comment
Ja imam i loptu i terene,ima i igraca ako mozete skupite ekipu pa da opalimo pet na pet
iz kog si ti dela ny? mi iz bronxa ne igramo samo sa pederima iz kvinsa :P inace sam za
Link to comment

count me in.al ako moze termin u subotu, kao sto je to vec ponovljeno nekoliko puta na ovom topiku ja, a i zajcev koliko znam, imam u nedelju drugi termin, previse ce biti u ovim godinama.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...