Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Opusten basket skroz...
... sve dok Goranz ne nasluti da se njegovoj ekipi bliži 1 poraz. Onda počinje trash talk, na kome bi mu i pisci scenarija filma ''White men, can't jump'' pozavideli, a neretko vrši i pritisak na arbitre sa zahtevom da se dozvoli grublja igra itd. :fashisto: :lol:
Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Ne baš dobre vesti. Naime, izgleda da je termin u nedelju u 15h izgubljen pošto ni oni momci nisu uspevali da se sastave zadnjih par nedelja. Mada su raspoloženi da se ponovo okupimo. Sutra ću probati da dobijem neke podrobnije informacije, ali ništa ne obećavam. U svakom slučaju ako bude termina onda sam ja 2

Link to comment
Ja sam sjebao zglob pre izvesnog vremena, tako da se ne bih izlagao riziku nove povrede
E moj, Nemanja, nikad ti tako neces u NBA. Umreces na Malom Kalemegdanuedit: meni je bilo previse neizvesno za cekati, pa sam sinoc pristao na ski weekend. u svakom slucaju, ako se okupite - uzivajte! Edited by Vasilij Zajcev
Link to comment

Sta mislite da pocnemo sa 1 ranim planiranjem za nastupajuci weekend? Ducco, jesmo def.pukli za opciju Tasa?

Edited by Vasilij Zajcev
Link to comment

Jbg, zadnje što su mi javili bilo je "biće basketa, ali nije sigurno gde i kad"...I od tada je prošlo nedelju dana. Znači da otprilike je Taš definitivno puko. Raspitaću se ponovo ali nije da sam neki veliki optimista :unsure: ...bar za ovaj vikend.

Edited by ducca
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...