Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Evo mogu ja. Nisam visok, al sam zato vrlo trom i spor; nemam sut, al zato nemam ni odraz. Nisam igrao bar godinu dana, i potpuno sam van kondicije.Al sta cu kad volim.
Ja samo da ponovim ovo.
Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

U medjuvremenu sam deo slobodnih termina popunio drugim sportom sto ne znaci da se necu vratiti prvoj ljubavi ukoliko mi termin odgovara.Inace vidim da sad broj ne bi trebalo da bude problem uz ekupu sa prvog okupljanja.Spreman sam na zrtvu i da probam onaj stari termin, nedeljom u 3, al Ducca nek proveri da li funkcionise.

Edited by smorenko
Link to comment
U medjuvremenu sam deo slobodnih termina popunio drugim sportom sto ne znaci da se necu vratiti prvoj ljubavi ukoliko mi termin odgovara.Inace vidim da sad broj ne bi trebalo da bude problem uz ekupu sa prvog okupljanja.Spreman sam na zrtvu i da probam onaj stari termin, nedeljom u 3, al Ducca nek proveri da li funkcionise.
zvao sam Duccu i popushaj je za danas, kratak je bio rok za organizaciju, a oni iz ekipe nedeljom nedostupni. nista, gadjamo sledecu......mada bi bilo gotivno da neko izleti sa nekim alternativnim terminom.
Link to comment

Ja odmah da najavim da sam upitan za sledecu nedelju i da maltene do same nedelje necu znati oli cu moci ili ne. Dajem sve od sebe da zmognem se pojaviti i udeliti koju asistenciju

Edited by smorenko
Link to comment

Evo da se javim sa zakašnjenem. Jebi ga, sorry, zadnjih 2 dana sam samo na blic se kačio na forum i totalno sam prevideo ponovnu aktivaciju ove teme. Kao što vidite, za danas je pušiona. Do sledeće nedelje ću definitivno doći bar do informacije da li je onaj termin na Tašu i dalje u opticaju. I dalje sam za to da se pojuri neki radnodnevni večernji termin pride. Dobra stvar je i što nam se, mada stidljivo, bliže i lepši dani pa bi beton bio prava stvar, sigurno ne bi bilo ovoliko peripetija oko termina, mesta i sl. Za sada smo i dalje na opciji nedelje u 3, informacije će biti u toku nedeje, a za posle ćemo videti.Lepo je videti da tema nije umrla. Pozdrav

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...