Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

Tako je to kad imaš mnogo brz kompjuter (i Internet). Kod mene je sve isto, limitirano sa ovim starim i5 procesorom i internetom koji je sigurno sramotno spor u odnosu na prosek za Srbiju. :D

Link to comment

Posle upgradea na 63.0 poremeni sam proxy setting. AKo ste ikada imali proxy, pokušaće prvo preko njega da nađe, pa ako ode u timeout, tek onda će ići normalo...

 

Treba ići na options->network settings (na dnu strane)-> NO Proxy...

 

Jebem ih tupave, kako je ovo prošlo betu?

Link to comment

Pa da... ja sam ovaj komp koristio za posao pa sam imao nekad podešen proxy na FF za jednog od klijenata... I jbg... Jedva sam našao šta je, sat vremena sam čačkao promedbe korisnika na poslednju verziju...

Link to comment
9 hours ago, radisa said:

Posle upgradea na 63.0 poremeni sam proxy setting. AKo ste ikada imali proxy, pokušaće prvo preko njega da nađe, pa ako ode u timeout, tek onda će ići normalo...

 

Treba ići na options->network settings (na dnu strane)-> NO Proxy...

 

Jebem ih tupave, kako je ovo prošlo betu?

jeste, to je, i kod mene bio namešten neki proksi koga nemam

kakvi idioti :isuse:

Link to comment
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 11 months later...

alaj se zlopatim, neće moz backup da odradi restore... pa se dva sata jebavam da od onog .pcv fajla nešto izvučem.

pa ga zipujem, pa ga pohujem, pa svašta nešto... pa sam bookmarke nekako vratio, a pasvorde i jusernejmove nisam.

i sad idem da spavam, jerbo sam malo i popizdio :fantom:

Link to comment
µBlock ne radi više?
trenutno ne
Ne radi brdo ekstenzija na Firefoxu. Zajebali su nesto, pa sad moraju da popravljaju..
Firefox 75.0? Kod mene rade sve koje koristim, uBlock Origin, Imagus, Bitwarden, Video DownloadHelper...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...