Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

Imagebot - sa bukvalno dva klika uploaduje sliku na neki od image host sajtova (Imageshack ili Photobucket)
Izdvajam ovaj pošto je vrlo koristan za forum... Modovi bi mogli da ga preporuče na svojim ptf-ovima, još uvek se neki ljudi slabo snalazi sa ručnim uploadom.
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dakle, još jedanred da izjavim da mi nijedna verzija Firefoxa, uz primenu svih saveta sa Mozilla websitea (tipa, "Run as administrator", itd) ne radi, tj. neupotrebljiva je na mnogim sajtovima (počev od ovog foruma ovde, gde ne radi većina ovih malih kvadratića oko ovog textboxa u kome sad kucam, itd. Probao sam sve moguće verzije FF i nijedna ne radi (kako treba). OS je Vista Home Premium. (BTW. sve drugo normalno radi, uključujući i mrski IE).

Link to comment

Hm... neobično, ja nemam nikakvih problema sa Vistom i FF. Je l' ti ne radi od samog početka, ili je samo naprasno prestalo da radi? Koje si sve verzije instalirao? Je l' može neki print screen kako izgleda kad ne radi kako treba? :)

Edited by Miroslav Jeftic
Link to comment
  • 1 month later...

živela vatrena lisica!

Firefoxu 30 odsto tržišta u EvropiFrancuska kompanija Applied Technologies Internet objavila je na osnovu istraživanja obavljenog u 32 evropske zemlje, da Mozillin čitač (browser) Weba Firefox zauzima skoro 30 odsto evropskog tržišta Web (browsera).
38033916747a72e9a74731594254753_200x193.jpg
Link to comment

Ja sam odlepio kad nisam mogao nedelju dana da pokrenem Lisicu jer mi je stalno izbacivao napomenu da je program u funkciji i da prvo moram njega da izgasim ili restartujem komp pa tek onda ponovo da ga pokrenem. Ispalo je da je problem u nekom softverskom delu koji pokrece Mozillu a koji je bio zakljucan. Na svu srecu nije bio virus (sto sam prvo pomislio) vec to zakljucavanje. angry.gif

Link to comment
Ja sam odlepio kad nisam mogao nedelju dana da pokrenem Lisicu jer mi je stalno izbacivao napomenu da je program u funkciji i da prvo moram njega da izgasim ili restartujem komp pa tek onda ponovo da ga pokrenem. Ispalo je da je problem u nekom softverskom delu koji pokrece Mozillu a koji je bio zakljucan. Na svu srecu nije bio virus (sto sam prvo pomislio) vec to zakljucavanje. angry.gif
Ovo zaista ume da se desi. Kada dobijete slicnu poruku, predlozio bih ulazak u Task Manager (Ctrl+Alt+Del), i na tab "Pocesses", pa tamo rucno ukidanje procesa "firefox.exe", tako sto ga obelezite i kliknete na End Process.
Link to comment
Ovo zaista ume da se desi. Kada dobijete slicnu poruku, predlozio bih ulazak u Task Manager (Ctrl+Alt+Del), i na tab "Pocesses", pa tamo rucno ukidanje procesa "firefox.exe", tako sto ga obelezite i kliknete na End Process.
Probao vise puta i nije uspelo (naravno da mi je to prvo palo na pamet da uradim). Problem je resen kao i sve sto se resava, pretragom: copy/ pasteovao sam na googlu poruku dobijenu od Mozille i odmah mi je prvi rezultat bio sajt Mozille sa resavanjem konkretnog problema korak po korak.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Pre nego što odem po čekić i konačno se obračunam sa ovom mojom šklopocijom ipak da priupitam one koji, za razliku od mene, nisu computer-challenged.Ja od subote ne mogu ni jednu temu ni ekstenziju za mozillu da skinem. Bila sam obrisala download them all (i to slučajno, jer sam umesto da potvrdim da se slazem sa tamo nekim uslovima kako DTA ne bi bio automatski deinstaliran i kliknem ok, kliknula cancel. Omakao mi se miš svega mi na svetu, ne bih koristila ovako glup "izgovor" da nije tuzna i neopisivo blamirajuća istina) pa sam htela opet da je instaliram i neće. Kad odavde hoću da instaliram izađe mi ovo:aV1Fgxd0.jpgA kada probam odavde, kako me gore i savetuju ukoliko mi se pojavi hash / file corruption error while installing dTa, dobijem ovo:aV1FgEHr.jpgOnda sam iz znatiželje probala da skinem neku temu i dobijem isto obaveštenje kao sa prve slike.Da napomenem da sam na savet nekoliko ljudi uradila deinstalaciju FF-a, restartovala komp i ponovo instalirala FF i opet ne mogu ništa od novih tema ili ekstenzija da skinem. Isto tako, nakon reinstalacije FF-a svi bookmarksi su ostali sačuvani kao i sve teme i ekstenzije. Kao da nisam ni radila reinstal. Crva nije ni bilo? :blink: Da li još neko ima ovaj problem? :( Ili sam svojstveno meni opet uspela nešto da zeznem?

Edited by Linda Lee
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...