Jump to content
IGNORED

Zagreb


*edited by mod

Recommended Posts

dodje, ali ja sam mislio na ono zeleznicom :P
Kada sam isao u Zagreb (pre tri nedelje) kao opciju sam razmatrao i voz. Medjutim, busom se brze stize (2h) a i sama voznja je relativno kratka tako da je sasvim podnosljiva (danas, tj juce, na slavi sam pricao sa likom koji je turisticki putovao u Pariz busom). Ima buseva i ujutro i uvece. Koliko sam cuo voz kroz Srbiju ide 20kmh i to usporava celu pricu.
Link to comment

Išaso sam i vozom i autobusom i kolima u poslednjih par meseci. Ako uporedjuješ voz i autobus slična je cena. autobus stiže brže, ali je voz udobniji. Tako da odluči u skladu sa preferencijama. BTW, jms, mislim da sam te video sinoć na Keju oko 7 recimo. :)

Link to comment
Išaso sam i vozom i autobusom i kolima u poslednjih par meseci. Ako uporedjuješ voz i autobus slična je cena. autobus stiže brže, ali je voz udobniji. Tako da odluči u skladu sa preferencijama. BTW, jms, mislim da sam te video sinoć na Keju oko 7 recimo. :)
Pa upravo to - udobnost voza :)Ako je Kej=Kej Oslobodjenja u Zemunu, onda da - bio na nekim giricama :D [mogao si da se javis]
Link to comment
Pa upravo to - udobnost voza :)Ako je Kej=Kej Oslobodjenja u Zemunu, onda da - bio na nekim giricama :D [mogao si da se javis]
Da Kej oslobodjenja. Ma javio bih ti se da sam bio siguran da si ti. :)Taman sam bio sa jednom žiteljkom grada u koji ideš mogla je da ti da par saveta.
Link to comment

Karta bi trebalo da je tacno 40 eura, odnosno 20 u jednom smeru. I koliko sam primetio/zakljucio, menja se svakodnevno na osnovu kursa. Takodje biram voz, iako je u Srbiji brutalno spor.Kad sam vec kod toga, mozda tripujem ili lose pamtim, ali u smeru ZG-BG je brze.

Link to comment

Kad se kupuje u Zagrebu, povratna je 37 eura i nema dodatnih popusta na to jer je već uračunat popust, od, čini mi se, 30%. Istina je da je ZG-BG brže nego obrnuto, e sad zašto je to tako, ne znam...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...