Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

ko im bre jebe mater ?Umesto dam se odmara na Havajima ili ko zna gde on je dosao ovde da pogorsa povredu a uz to je sebi prakticno unistio sve sanse da skine McEnro-ov rekord jer sad umesto 64-2 ima 64-3.Mnogo mnogo glupa odluka Novaka Djokovica da ovo igra. Jos debilnija odluka onoga ko ga je postavio.

Link to comment
Nisu samo leđa u pitanju, realno nije imao snage ni energije za borbu. Da je Pilić još tu, ne vjerujem da bi mu dozvolio da igra.
Slažem se. Pilić nije idiot kao što je O.Neka je izgubio, trebali su Viktor i Janko mnogo više da se potrude prvog dana, ali oni navikli da uvek Novak bude taj koji izvuče celu stvar. :D
Link to comment
A jebi ga! Da nije danas igrao ko zna kakav bi sve hejt u javnosti bio prisutan.
Da, srpske majke bi masovno prekrstavale celjad koju su u zabludama patriotskim nazvale Novakom. Sumnjam da bi mu Bota da nije igrao onako velikodusno ponudio vaskoliku fotelju.Naprosto momak voli da igra, uziva u tenisu jer igra najbolji od svih tenisa koje je do sada igrao. Moguce da ga je to sve malo vinulo predaleko, te je pomislio da i havarisan moze na Delpa. Mada sigurno ce da popizdi kad shvati da mu je rekord od 562 pobede ovime otisao niz Savu.
Link to comment

Đavo će ga znati. Ja lično mislim da bi najpametnije bilo da nije ni uvršten u sastav od samog starta ali pitanje je veliko koliko se on o tome pitao... on u sastavu mora biti makar na papiru, jer da nije sam događaj bi bio težak debakl. Arena bi bila više nego poluprazna. Finansijski gubitak, trošak...Sa druge strane kad je već tu i kad je na papiru u sastavu teško mu je bilo bar da ne pokuša. I ovako dečko trpi neverovatan hejt u svojoj rođenoj zemlji. Ne valja da nije probao, ne valja sada kad je probao i kad se videlo da ne može.... Meni lično onaj USO i ono finale protiv Rafe znači više nego 163 Dejvisova Kupa. Ima ljudi koji to ne razumeju...Samo ću još da se osvrnem na jedan post koji sam napisao na istoj ovoj temi pre nekih dva meseca. Na kraju je ispalo tako iako u datom momentu nisam naišao na razumevanje...

Prilikom procene šansi u meču protiv Argentine ne sme se zaboraviti da je to meč koji se igra nepunu sedmicu posle USO-a. Od velikog značaja će biti i to šta će i koliko će Đoković i Delpo napraviti na USO. Ukoliko Novak ode baš daleko ( finale ) na USO imaćemo situaciju kao protiv Češke prošle godine kada verovatno neće biti u stanju da izvuče oba singla tj kada je prvog dana pauzirao. To u nekoj meri sigurno umanjuje naše šanse i iz reda blagog favorita našu reprezentaciju degradira u red blagog autsajdera.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...