Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

najmanji problem je dobiti Delpoa... kako ce Tipsa da dobije debelog je vec naucna fantastika, posto je to 1 five setter u najavi :D
daj boze da bude 5-seter. cenim da matori ne moze dobiti takav mec
nego, sve ove devojke sto placu(a vidim place se ovde na sve strane :P), ce se bre dogovorimo za utehu, nije problem! Picard, to se ne odnosi i na tebe, bezi na kraj reda! <_<
:P
Link to comment
najmanji problem je dobiti Delpoa... kako ce Tipsa da dobije debelog je vec naucna fantastika, posto je to 1 five setter u najavi :D
Nema Nalbi snage za pet setova, ako ne dobije u tri, ne verejum da mu se piše dobro u pet. Ali jedan po jedan :)
Link to comment
Nema Nalbi snage za pet setova, ako ne dobije u tri, ne verejum da mu se piše dobro u pet. Ali jedan po jedan :)
to ti Troickom reci :Duz to, ne vidim da je nesto Tipsa svemirski pripremljen ;)
Link to comment

Jel ovo greška, sa Blicovog sajta: "U nedelju program počinje od 14 časova. Prvi na teren izlaze prvi reket sveta Novak Đoković i David Nalbandijan, a potom Janko Tipsarević i Del Potro."Valjda Novak igra protiv Del Potra - i koji se meč igra prvi?

Link to comment
dudo koji ti je djavo bre :D cime je to delpo zasluzio gacotres nas navijaca posle novakove ovakve sezone :D
Paaaaa... let me see.... zakon velikih brojeva počinje polako da radi za njega unsure.gif
najmanji problem je dobiti Delpoa... kako ce Tipsa da dobije debelog je vec naucna fantastika, posto je to 1™ five setter u najavi :Dnego, sve ove devojke sto placu(a vidim place se ovde na sve strane :P), ce se bre dogovorimo za utehu, nije problem! Picard, to se ne odnosi i na tebe, bezi na kraj reda! <_<

picard-facepalm.jpg

edit: tongue.gifwink.gif

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
Obradović :P Na koju foru je on uopšte selektor, nikad mi nije bilo jasno?
Mislim da je Kojot jednom primetio da je Obradovic daleko najveci degenerik u Srbiji. Tada sam plusjednovao tu njegovu opservaciju, a sada je plusjednujem stostrukoSto se tice poslednjeg dana, ne mogu da zamislim da Njole gubi od bilo koga u ovakvim okolnostima u 3 seta u Areni, ali sam zato siguran da ce nam Dzanko prirediti jedno kvalitetno kidanje zivaca Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Neverovatan je ovaj konsenzus koji postoji za Obradovića širom mog virtuelnog i realnog života. Mislim, naravno da se i ja sa tim slažem ali videti da se Srbi ovako masovno oko nečega slože je za jedan...ohmy.gifblink.gif

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...