Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

  • 1 month later...

Igra ko zmaj.

Nije ni Sardi protivnik po meri, mada u DC to i nema bas neke veze, jos u onoj karnevalskoj La Bombonjera atmosferi nista ne znaci, tako da svaka cast, vidno je napredovao ove sezone.

 

 

Link to comment
2 hours ago, pbg12345 said:

cenis da su tu odluku doneli zbog lose prodje na srpskom trzistu?

 

Finale DC je gledano samo u zemljama finalistima. A ti budi saljiv slobodno, evo Reneubse svidja humor. 

Link to comment

pa da si napisao, ne prenosi se to nigde osim u drzavama finalistima (sto verujem da i nije istina) i onda odatle izvukao zakljucak da je jasno zasto menjaju format, ja ne bih bio "saljiv"

 

ovako, zaista ne vidim vezu izmedju prenosa u srbiji, koja je inace nikakvo trziste sa svojih 7 miliona mahom siromasnih gradjana i menjanja formata takmicenja

Link to comment
1 hour ago, renne said:

ti baš krenuo sam protivu svih u krstaški rat na teniskim temama

samo napred, izdži

 

Ti se svakih 6 meseci krenes sa istom praznom pričom za stari format. I uvek sam ti postavljao konkretna pitanja kako bi cuo tvoje argumente. Nikad ih nisi izneo. Samo zbrises sa teme...pa posle nekoliko meseci ponovo. Tacno te zanmisljam za 10 godina sa istom supljom pricom.

Link to comment
1 hour ago, Timmy said:

Ajd procitaj ponovo.

nemam sta da citam ponovo

jasno si napisao da vec drugu godinu nema prenosa u srbiji. i cemu onda cudjenje sto menjaju format

 

iz toga sledi da je teniska organizacija resila da menja format dejvis kupa zbog prenosa u srbiji

 

postoji mogucnost da si hteo reci nesto drugo, ali ti si napisao upravo to

 

nista bitno, meni bi smesno, pa uleteo sa zajebancijom

rene se nasmejao (A moguce da se nasmejao i mojoj gluposti, potpuno podrzavajuci tvoj stav :fantom:)

sad sto ti to dozviljavas kao nesto bitno, jebem li ga

sledece ocekujem da renea i mene napusis kurcem, pa ako ko od moderatora vidi i banuje te, raspravljas tamo na modracija temi o tome

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...