Jump to content
IGNORED

Restorani: tamo gde se ceni vas novac (iliti: dobre prilike)


yolo

Recommended Posts

jbt, otvorio topik i čitam prve postove, i naložio se baš... umalo da krenem da rezervišem... i onda skapiram da je to iz 2007. navuko si me. :lol: ali ako , overiće se i džindžer
little bay nije bitno skuplji sada nego u prvom postu.a dzindzer je ovo leto, 2 za 1, rucak
Link to comment
idealan slagvort za ozivljavanje ovog topićaginger tokom leta ima akciju - od 12 do 17h (znači ručak), dvoje jede za 999 dinara.lud'lo, odo da navatavam drugu žrtvu :unsure:
da, da, akciju reklamiraju ispred hotela vec oko mesec dana. ja bio u subotu 20. vesto oko ce prilikom odlaska u ginger uociti da je akcija pocela 21, u ponedeljak.elem, posto sam za propust s datumima okrivio sebe, odlucio sam se samokazniti prezderavanjem (vise nego obicno). nadam se da ce ova ponuda 2 za 1, rezultirati vecom posetom gingeru, te da ce samim tim i problem sa ne bas najsvezijim sastojcima koji je i dalje prisutan, nestati..p.s.cuo sam da u zapletu imaju neku jagnjetinu s brdom mladog krompira za neke smesne pare
Link to comment
da, da, akciju reklamiraju ispred hotela vec oko mesec dana. ja bio u subotu 20. vesto oko ce prilikom odlaska u ginger uociti da je akcija pocela 21, u ponedeljak.elem, posto sam za propust s datumima okrivio sebe, odlucio sam se samokazniti prezderavanjem (vise nego obicno). nadam se da ce ova ponuda 2 za 1, rezultirati vecom posetom gingeru, te da ce samim tim i problem sa ne bas najsvezijim sastojcima koji je i dalje prisutan, nestati..p.s.cuo sam da u zapletu imaju neku jagnjetinu s brdom mladog krompira za neke smesne pare
Ja sam dobio u novinama tu ponudu za Ginger ali nisam stigao jos da odem ali cu u sto skorije vreme to ispraviti.Jel bese kari dan utorkom ili sredom?P.s. :lol:
Link to comment

Ubacivali su flajere i u poštanske sandučiće. Od 12-17ha, do kraja avgusta čini mi se, ručak, suši, piće, platiš jedan dobiš dva.

Edited by C žeton
Link to comment
  • 2 weeks later...

isto hotel jugoslavija, restoran kameleon, od 12-17 svedski sto za dve osobe 1400 dinara. sto se mene tice kvalititet hrane skoro za klasu iznad ginger-a. p.s.idem sad na soil&pimp pa nemam vremena za detaljniji opis hrane koja je bila u ponudi.

Link to comment
  • 2 years later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...