Jump to content
ArleKino

Hagijada(tm)

Recommended Posts

teacher
Mislim da je jedino resenje za Mladica i Karadzica onaj scenario sa Miletom Kumom i Siptarom, Zemuncima.Samo da se njihova pogibija ne objavi,vec da vrh predoci Hagu oci u oci dokaze o eleminaciji.Ako bi se hapsili, razni majmunoliki primitivci bi pokrenuli neke tzv.proteste, a tada obicno ispliva najveci olos koji se ne libi nicega.I posle naravno vest da su poginuli u saobracajnoj nesreci/ lavini u pecini kojoj su ziveli/davljenjem u bari (kao Barbosa).
Dajte ljudi, kakvi protesti? 10 navijača Rada koji gađaju kamenicama 3 pozornika, kao onda kad je hapšen šljivančanin...Ne znam ko bi se pobunio kad bi bio uhapšen Hadžić, jedan običan (ne)ljudski šljam?

EasyRider

Pobunili bi se oni koji su iz BiH proterani i koji imaju drugacije vidjenje desavanja tamo... A takvih -nije malo...

Merlak
1 realan scenario
...i jedino moguć. previše je zainteresovanih da taj i ne krene put haga akamoli otvori usta. a mrtva usta ne govore cool.gif .

Wilde
Ne... Zapad je divan i prosto jedva ceka da pomogne Srbiji jer zivi nisu ako Srbija ne postane demokratska zemlja...Ljudi, oni jednostavno slede sovje interese! Da sam ja na njihovom mestu, isto bi ovako zajebavao Srbiju... Posebno posto znaju da imaju posla sa budalama...
Pa zar tako o svom narodu samo zato sto je radikalska lista dobila manje od ZES?Ne idealizujemo mi Zapad, covece - probali smo Istok, videli da korenje nije ukusno kao sto su nam pricali i sad bismo malo da okusamo srecu u EU, koja ima svoje uslove prijema, kao i svaki klub koji drzi do sebe. Jedan od uslova je i da konacno pohvatamo ljude koje smo odavno trebali samoinicijativno da pohapsimo zbog zlocina, ratnog profiterstva i slicnih djakonija.
Naveo sam vam primer Karadzica, kada je bila vest da je Mladic uhapsen. Ja se iskreno nadam da se Zapad nece ponasati tako prema nama, ali koraci koje preduzzimaju jednostavno govore suprotno...
Cekaj, kad je objavljena ta vest, Hag se nije interesovao da li je istinita uprkos tome sto je objavljena kao nezvanicna i uprkos tome sto to nije potvrdio zvanicni Boegrad, nego je brze-bolje iz fioke izvukao Karadzicevu optuznicu, za koju mi do tada nismo ni znali? :lol:
Tresko - ne znam poo cemu si dobio taj nadimak... Verovatno su te tresnuli negde pa zato imas neuravnotezesnost u komunikaciji i razmisljanju, ali ako imas ikakav prov ARGUMENT a ne samo pljuvacinu -* izvoli reci... To ti je ujedno i prilika da uradis nesto novo u zivotu po prvi put - da komuniciras normalno..:)
...Docim ovaj tvoj nizerazredni pokusaj ad hominem provokacija treba da nam posluzi svima kao model <_<

teacher
Pobunili bi se oni koji su iz BiH proterani i koji imaju drugacije vidjenje desavanja tamo... A takvih -nije malo...
Da, kako da ne, kao i prilikom prethodnih hapšenja, zaposeli bi ulice u velikom broju ~ 22 cirka...

pacey defender
bi li bio 1 od takvih?

korindjar
...i jedino moguć. previše je zainteresovanih da taj i ne krene put haga akamoli otvori usta. a mrtva usta ne govore cool.gif .
Ehe. Ubiti R&R, to reci Hagu i celoj EU i onda predstaviti kao da su se vozili pijani u nazad pecinu posle pecenja rakije sa Tomom pa su izleteli iz trake i zakucali se sleper soli? Ostatak analize je na istom nivou.Kao drugo, ako bi se R&R hapsili, navijaci ne bi imali vremena da reaguju. Ovo sa Sljivancaninom je jedino hapsenje gde je doslo do nekakvih incidenata. Edited by Hustler

Host
Hm, mislim da si upravo rekao zbogom daljem ucescu u raspravama. Pozdravlja te moja Ignorantska™ lista. Edited by BGhost

Merlak
Tresko - ne znam poo cemu si dobio taj nadimak... Verovatno su te tresnuli negde pa zato imas neuravnotezesnost u komunikaciji i razmisljanju, ali ako imas ikakav prov ARGUMENT a ne samo pljuvacinu -* izvoli reci... To ti je ujedno i prilika da uradis nesto novo u zivotu po prvi put - da komuniciras normalno..
znaš li ti uopšte s kim pričaš?sorry što se petljam al ne dam da nam diraš drugove koje uostalom i ne poznaješ.

EasyRider
Pa zar tako o svom narodu samo zato sto je radikalska lista dobila manje od ZES?Ne idealizujemo mi Zapad, covece - probali smo Istok, videli da korenje nije ukusno kao sto su nam pricali i sad bismo malo da okusamo srecu u EU, koja ima svoje uslove prijema, kao i svaki klub koji drzi do sebe. Jedan od uslova je i da konacno pohvatamo ljude koje smo odavno trebali samoinicijativno da pohapsimo zbog zlocina, ratnog profiterstva i slicnih djakonija.
Nemoj tako... Ovo jeste moj narod, i kada god sam van zemlje drzim do svog naroda, ali ako cemo posteno - jesmo katastrofalno neorganizoana rulja... Bili da je vecinu uzeo ZES ili radikali ili neko treci...Ovaj drugi deo potpuno ne sporim. Medjutim, uslovi koji se namecu Srbiji, verujem slozicemo se, nisu bas isti uslovima koje su imale druge zemlje. Ne posrim da nam je Hag obaveza i zalazem se za ispunjavanje te obaveze. ALi budimo realni, cinjenica je da nas mnogo vise pritiskaju nego druge...
Cekaj, kad je objavljena ta vest, Hag se nije interesovao da li je istinita uprkos tome sto je objavljena kao nezvanicna i uprkos tome sto to nije potvrdio zvanicni Boegrad, nego je brze-bolje iz fioke izvukao Karadzicevu optuznicu, za koju mi do tada nismo ni znali? :lol:
Znali smo da postoji, ali, ukoliko se secas - glavna prica je bila : "Mladic je uslov!" E, kad se uclo da je Mladic uhapsen, onda su izvukli i Karadzica koji predstavlja obavezu, pre svega, BiH. Do tada niko osim Mladica nije pominjan kao uslov...
...Docim ovaj tvoj nizerazredni pokusaj ad hominem provokacija treba da nam posluzi svima kao model <_<
NIje provokacija... Jenodstavo, i sam procitaj sta tzv "Tresko" pise i kako... pre bih rekao da je to provokacija jedne izrazito ostrascene i opsednuite osobe...No, mozda si i u pravu... na to se ne treba obazirati...

Wilde

Onda mozemo odmah i da ih proglasimo za 1 velikomucenike, da se drugovi radikali ne muce.Kakvo ubijanje, kakvi bakraci... Hadzic je na lageru i bice isporucen, najverovatnije "dobrovoljno". Karadzica ce, sto neko vec rece, prekriti ruzmarin i sas, a jedini veci problem, mada ni izdaleka koliko bi to neki zeleli, bice isporucivanje Mladica. S njim se verovatno oteze (i) zbog pitanja placanja ratne odstete Bosni.

EasyRider
znaš li ti uopšte s kim pričaš?sorry što se petljam al ne dam da nam diraš drugove koje uostalom i ne poznaješ.
Prijatelju... onda molim te obavesti drugara da pocne normalno da se ponasa i da prica argumentovano, a ne da nam inosi svoje umne konstrukcije kao aksiome...

Merlak
Prijatelju... onda molim te obavesti drugara da pocne normalno da se ponasa i da prica argumentovano, a ne da nam inosi svoje umne konstrukcije kao aksiome...
viš da ništa ne znaš, drugar. mogu da budem samo nečija prijateljica. kad pročitaš koju iljadarku nečijih postova (ko ja npr :rolleyes: ), onda rulaj.

EasyRider
viš da ništa ne znaš, drugar. mogu da budem samo nečija prijateljica.
Izvini, drugariCE :)
kad pročitaš koju iljadarku nečijih postova (ko ja npr :rolleyes: ), onda rulaj.
To vazi i za drugog, pa i za citanje mojih postova...Poz :)

Wilde
Nemoj tako... Ovo jeste moj narod, i kada god sam van zemlje drzim do svog naroda, ali ako cemo posteno - jesmo katastrofalno neorganizoana rulja... Bili da je vecinu uzeo ZES ili radikali ili neko treci...
Nacionalno jedinstvo je neostvariva mastarija. Normalno stanje svakog drustva je pluralizam misljenja i delovanja.
Ovaj drugi deo potpuno ne sporim. Medjutim, uslovi koji se namecu Srbiji, verujem slozicemo se, nisu bas isti uslovima koje su imale druge zemlje. Ne posrim da nam je Hag obaveza i zalazem se za ispunjavanje te obaveze. ALi budimo realni, cinjenica je da nas mnogo vise pritiskaju nego druge...
Druge zemlje (Ceska, Slovacka, Poljska...) nisu imale optuzenike za ratne zlocine. One koje su ih imale suocavaju se sa istim uslovom: izrucite sve pa cete postati kandidati, a nakon toga i clanovi. Ne vidim sta je lose u ispunjavanju tog zahteva.Da, nas mnogo vise pritiskaju, jer za razliku od Hrvata tvrdoglavo krijemo najtrazenije.
Znali smo da postoji, ali, ukoliko se secas - glavna prica je bila : "Mladic je uslov!" E, kad se uclo da je Mladic uhapsen, onda su izvukli i Karadzica koji predstavlja obavezu, pre svega, BiH. Do tada niko osim Mladica nije pominjan kao uslov...
Prica je od pocetka ista: izruciti sve. Od pocetka se, prirodno, vrsi pritisak da se uhvate oni koji su citavu pricu smislili i naredili, ali nijednog trenutka nije receno "dajte Mladica, a za ostale nije frka". Nasli ste jednog? Lepo. Kako ide s ostalima?