Jump to content
IGNORED

Linkovi za gubljenje vremena


Vesna

Recommended Posts

  • Replies 521
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    24

  • mlatko

    22

  • Mr.Mxyzptlk

    18

  • aram

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

You named 99 cities, with a total population of 49,268,478 (21.01% of the national urban population in 2010).

 

Jbt, ovde sam još gori :D

 

Mada kad staviš ovako bolje zvuči

 

9 of 9 cities over 1,000,000 (100.0%)

32 of 33 cities over 500,000 (97.0%)

64 of 282 cities over 100,000 (22.7%)

40 of 50 states and the District of Columbia

16 of 50 capitals

Link to comment

You named 378 cities, with a total population of 143,927,712 (22.11% of the European urban population).

Ne znam kako ne mogu da se setim glavnog grada Danske, valjda što mi je prva cura otišla tamo živeti pa sam potisnuo™ i još jedan mi fali ali ne znam koji... Fali mi i 6-7-8 milionskih i to idem da pogledam, ruskih par, francuskih, španskih,
par igrica o vožnji evropom koje sam igrao zadnjih meseci su mi ostavila u sećanju neke gradove, sve zavisi koliko se pedantno ide i koliko se ima vremena... ja sam uložio sat i po otprilike a verujem da bi za još pola sata ubo dodatnih (1)23
inače google tastatura mi je pomogla sa nekim predlozima

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Prema wiki ima ih 6...

Ah, da - dva su bili aerodromi, koje su americki sajtovi tipa Expedia, Travelocity i sl. pocetkom dvehiljaditih nudili pre onog u Jugoslaviji...

Link to comment
6 minutes ago, mlatko said:

inače google tastatura mi je pomogla sa nekim predlozima

 

A izgleda da i njihov sajt pomaze - prvo sam ukucao samo Bude i dobio Bodø u Norveskoj, pa tek kad sam stavio Bude, UK je izaslo ono sto treba (pokusavam da vidim koliko mogu da se setim samo u UK/GB).

 

 

Link to comment

Jedva nabacio 109 u VB (ne rpatim fudbal), ali i sa jos tri u Severnoj Irskoj imam samo malo preko 24m stanovnika, sto znaci da mi fali skoro dve trecine UK (rasutih po raznim selima) :sad:

 

 

Link to comment
Mislim da 47 glavni grad ne može da se ukuca jer je u Aziji - Ankara
Da, 46 sam izbrojao a probao sam Ankaru i ja [emoji38] Nisam znao za Islandski... Imao sam Kopenhagen, "zaboravio" da je to Danska e ne Švedska.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...