Jump to content
IGNORED

Linkovi za gubljenje vremena


Vesna

Recommended Posts

Cudan im je algoritam, kako mogu Don Draper i Hannibal Lector da imaju 90% slicnosti, onda znaci da je veoma tanka linija izmedju advertajzinga i kanibalizma :D

Nego taj kviz ima nekoliko razlicitih opcija, u desnom donjem uglu stoji "recommended (30)" koji verujem da su svi resavali, a imaju i sa vise pitanja + emojis.

Sada sam odradio "exhaustive (91)" koji ima tri puta vise pitanja i mnogo je gotivniji, plus i finalni rezultat mi je mnogo prihvatljiviji, obozavam Fight Club.

 

jEaQD9E.png

Edited by Бруклинский
Link to comment
  • 1 month later...
  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    24

  • mlatko

    22

  • Mr.Mxyzptlk

    18

  • aram

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

bruka dobar kviz :hail: 

 

moj rezultat je slican (oko 21%), ali sam nabo manje gradova - 237, valjda sam vise velikih pogodio. Ispucao sam sve premier/bundes/spanske lige, seriju a, a francuzi su mi bili rak-rana, tu sigurno ima jos velikih gradova. Inace, naucite geografiju Rusije, pola poena odnosi.

 

super je sto mu (uglavnom) radi input i na srpskom, pa ne moram da se zezam sa spelovanjem. jedino sto malo smara je sto kviz nije ogranicen iskljucivo na gradove (kao sto kaze) nego na naselja uopste. Krenuo sam da pobrajam sva hrvatska ostrva, onda skapirao da tu ukupno zivi 20,000 ljudi

Link to comment

You named 633 cities, with a total population of 180,546,160 (27.74% of the European urban population).

 

Pola ovoga mi je Ex-YU plus jos sto znam po Engleskoj iz FM. Bukvalno sam svako selo koje znam po Srbiji pokusavao pa ako upali upali. A cesce upali nego sto ne upali :lolol:

Link to comment

575 gradova, 28.17% stanovnika. Zlatni rudnici vec pomenuta Engleska, ali i Nemacka. Skoro sve cega se tu setim ima bar 150K. Rusiju znam lošikasto, Belorusiju još gore, Ukrajinu dobro jer sam je pratio 2014.

Link to comment

Ali Ufa sa milion stanovnika u Baskortostanu. Falilo mi 3 grada sa preko milion stanovnika, misli, prevrći, nabrajaj, jao Harkov jeste.. još dva, nema teorije da se setim. Kad ono Ufa, led te jebo. 

Link to comment

Ima li kako da se vidi sta ti fali :D fali mi jedan grad preko 1m i cak jedan glavni grad. da se ubijem ne znam koji...

Edited by Далибор
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...