Jump to content
IGNORED

9/11 3ABEPA!


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

1) Neko mora da upravlja ovim avionima ili makar nadgleda unapred unetu putanju autopilota. Tačno. Ali taj neko ne mora da bude u avionu. Tehnologija za daljinsko upravljanje letelicama odavno postoji i u masovnoj je upotrebi u vojnoj industriji. Zapravo, oktobra 2001. nepunih mesec dana posle napada na sajtu FACSNET objavljen je tekst u kojem se tvrdi da postoji tehnologija kojom se omogućava preuzimanje kontrole nad civilnim letelicama sa zemljehttp://web.archive.org/web/20020213052223/...m/aviation.php3http://www.public-action.com/911/facsnet/aviation.php32) Nema dokaza da su letelice koje su se zakucale u kule prethodno otete civilne letelice. FBI odbija da javno objavi serijske brojeve ispisane na prikupljenim delovima letelica koji su učestvovale u terorističkim napadima. Našao sam dva skenirana FOIA zahteva, a ima ih verovatno jošhttp://www.911blogger.com/node/12553http://www.v911t.org/FAA_Withholds.php3) Nema dokaza da su arapi uopšte bili u avionima. Ukoliko nađeš bar jedan dokaz koji pokazuje suprotno voleo bih da ga vidim. Nadam se da nećeš linkovati sliku neuništivog pasoša.
Kapiram. U pitanju su znači vojni avioni, bez posade i putnika, navođeni sa zemlje.A putnici sa liste žrtava su pobijeni negde na zemlji? Ili nisu nikad ni postojali? Njihove porodice koje su kukale po TV-u su u stvari plaćeni glumci. Naravno, svi poznanici tih glumaca su takođe potplaćeni ili zastrašeni da nikome ne odaju da se radi o glumcima.
Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Conspirator

    173

  • Al-Khwarizmi

    134

  • Mil@n

    97

  • Caligula

    97

A putnici sa liste žrtava su pobijeni negde na zemlji? Ili nisu nikad ni postojali? Njihove porodice koje su kukale po TV-u su u stvari plaćeni glumci. Naravno, svi poznanici tih glumaca su takođe potplaćeni ili zastrašeni da nikome ne odaju da se radi o glumcima.
Negde sam napisao da ti ljudi nisu poginuli tog dana ili da nikada nisu postojali? :unsure: A zašto Marvine? šta te je to uverilo? Molim citat.
Link to comment
Negde sam napisao da ti ljudi nisu poginuli tog dana ili da nikada nisu postojali? :unsure: A zašto Marvine? šta te je to uverilo? Molim citat.
o jbt, toliko verujete u svoje teorije da ih formulišete strogo u pitanjima. kad se izrekne u obliku izjavne rečenice deluje mnogo smešno i blam te onda jel da? :lol:
Link to comment

Ne znam šta se desilo sa tim ljudima, i ne znam da li su bili u avionima koji su udarili u kule. Možda su pobijeni na zemlji, ali to je špekulacija.Samo samo naveo da je tehnologija za daljinsku kontrolu postojala, da nema dokaza da su teroristi ušli u avione i da nema dokaza da su se u kule zakucale otete civilne letelice.

Link to comment
Ne znam šta se desilo sa tim ljudima, i ne znam da li su bili u avionima koji su udarili u kule. Možda su pobijeni na zemlji, ali to je špekulacija.Samo samo naveo da je tehnologija za daljinsku kontrolu postojala, da nema dokaza da su teroristi ušli u avione i da nema dokaza da su se u kule zakucale otete civilne letelice.
šta znaš, sem da ništa ne znaš?
Link to comment
Uanlajneri.... skroz cool.
:lol: zapetljao si se mukice. nešto si teo da kažeš, al ti se ne mili da prevališ preko tastature.aj možeš ko bane ivković u trećem licu, nećemo ti uzeti za zlo :lol:
Link to comment
A zašto Marvine? šta te je to uverilo? Molim citat.
Ništa me nije uverilo (to i jeste problem, zar ne?). Jednostavno, napisao sam onaj tekst sa određenim ciljem, očekujući određene odgovore koje nisam dobio, a ono što sam dobio je upravo gomila onoga što nisam hteo da čitam, i da me interesuje mogao bih svakako naći sve to preko Gugla za 10 sekundi. Bez uvrede, ali ono što si napisao mi zaista nije interesantno, iz teksta koji sam napisao bi trebalo biti prilično očigledno zašto je tako, dok upravo za stvari koje bi me interesovale o ovoj tematici nema ni slova. Zaista nemam nameru da diskutujem o ocenama da bi ovo moglo odraditi 'par ljudi' i da ima mnogo više razloga da se poveruje da su 4 oteta aviona neka druga aviona, bez putnika, navođena sa zemlje. Ergo, nema svrhe da se ovo nastavlja sa mnom.
Link to comment
Ništa me nije uverilo (to i jeste problem, zar ne?). Jednostavno, napisao sam onaj tekst sa određenim ciljem, očekujući određene odgovore koje nisam dobio, a ono što sam dobio je upravo gomila onoga što nisam hteo da čitam, i da me interesuje mogao bih svakako naći sve to preko Gugla za 10 sekundi. Bez uvrede, ali ono što si napisao mi zaista nije interesantno, iz teksta koji sam napisao bi trebalo biti prilično očigledno zašto je tako, dok upravo za stvari koje bi me interesovale o ovoj tematici nema ni slova. Zaista nemam nameru da diskutujem o ocenama da bi ovo moglo odraditi 'par ljudi' i da ima mnogo više razloga da se poveruje da su 4 oteta aviona neka druga aviona, bez putnika, navođena sa zemlje. Ergo, nema svrhe da se ovo nastavlja sa mnom.
Prvo, nisam još uvek ni odgovarao na tvoj dugački post, a planirao sam. To se neće dogoditi večerasDrugo, big picture ili ništa? Pa sorry, Marvine, ako to očekuješ od mene onda produži dalje i potraži zanimljivije teme..... šta da ti kažem.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...