Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

 Sky će sutra sigurno da pokida, tako da taj pad od juče nije nešto mnogo bitan.

Deveta etapa bi mogla malo da zakuva, mada posle onog na Djiru.... sve je relativno :rolleyes:

 

 

Link to comment

Dobar TTT. I ja sam ocekivao Sky da dobije, kad ono ipak izgleda BMC, a i jos par njih nisu daleko. QS je trebao dobiti, dok je sa druge strane Moviestar podbacio.

Link to comment

van Avermaet i Tejay na celu, Porte na 51sec. velika pobeda BMC. 

Fuglsang isto na 51, Uran na 35, Dumoulin na 11... za sada u velikim problemima Nibali na 1:06 i Bardet na 1:15, obzirom da je Froome na 55

od Skyja Thomas na 3 sec, mozda mu dadnu malko da se voza. Movistar u problemima, jer su Valverde i Landa na 51, sto je OK, ali je Quintana preko 2m u zaostatku. mozda daju Landi da bude prvi vozac?! mnogo ce pokazati prva brda...

Link to comment

Meni je više bilo interesantno kako je Tomas šprintao za one bonus poene. Mislim, može da bude i "bolje ja nego neko drugi", al imao je zanimljivu izjavu pre Tura, kako

će videti na Alpima ko će ustvari biti lider ekipe.

Ono, delovalo kao PR bullshit, ali ko će ga znati.

I Den Martin rekao da će napasti etapu u prvoj nedelji, pa mu uspelo :hihi:

Link to comment

Port se izgleda sjebao padom, nisu prešli ni 10 km

 

Bedak, jbg, ovaj put je baš delovao u podijum formi

Edited by Garnirung
Link to comment

Julian Alaphilippe arrives solo at Le Grand-Bornand. It's his first Tour de France stage victory.

Greg Van Avermaet retains the yellow jersey.

Edited by Nesh
Link to comment

Van Avermaet :hail: 

dodao covek jos minut ipo, ima 2:22 ispred Thomasa... ne znam koliko ce mu to biti dosta da prezivi sutra i prekosutra, ali svakako sve cestitke. nakon gubitka Portea i Tejaya, covek ostade sam da vodi tim...

 

nego, zasto je Veljic stalno pricao o prednosti Van Avermaeta nad Thomasom? znam da covek ima minut ispred Froomea, ali tesko da ga taj minut cini prvim vozacem. jesam ja nesto propustio, pa Froome vise nije prvi vozac Sky?

Link to comment

Ne verujem. Mislim da ce svi da se cuvaju za Alp d'Huez. Danas moze da napadne neko ko ima ambiciju samo za tackastu majicu i bice velika borba grupeta da stigne pre vremenskog limita.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...