Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

Zbog toga ja Tour pratim preko one stvari, a uzivam u prolecnim klasicima gde uglavnom sem Kwiatkowskog nema Sky vozaca u borbi za podijum


Sent from my xxxxx using Tapatalk

Link to comment

Ja iz godine u godinu sve manje intersovanja, Froome vozio Giro, i to ne vozio nego lagano uzeo na kraju gde da je trebalo 10 minuta uzeo bi i to. I sad opustencija, ranije vozaci koji voze Giro se raspadali na Touru...

Link to comment

I ja sam prakticno samo juce gledao celu etapu (ili veci deo), ostale na preskok ili uopste nisam gledao. Ostaje da vidimo sta su smislili i da li ce Sky mozda zamoliti Foomea da ne pobedi ovog puta. 

Link to comment

Jbg, frust. Mada mi se učinilo na sekundu pre nego što je bio kadar sa Nibalijem koji je pao i koga dižu,

da je Tomas skrenuo skroz udesno kao da je zabatalio, ali kita.

Link to comment
5 minutes ago, San Epifanio said:

Uzeo bi etapu Nibali da nije pao u onoj guzvi.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 

uzeo bi ko sto bih je i ja uzeo...

sta je bilo na kraju? jel ga srusio gledalac ili njegova greska? u prenosu sam samo video da ga podizu i nisu prikazali ni snimak samog pada...

Link to comment

Meni se cini da je udario u metalnu barijeru. Ali kakvih primeraka bolida ima u publici, to nije normalno. Samo zamisljam sirote tenisere sa ovakvim ludacima.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Link to comment

Sprinteri nisu izdrzali 3 vezane brdske etape, juce trku napustili Gaviria, Greipel, Groenewegen, a prekjuce Kittel i Cavendish
Borba za zelenu majicu izgubila draz, Sagan treba samo da se dovuce do Pariza
IMG_8038.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...