Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

ipak mislim da je izjavom da je srbija izborila samostalnost ucvrstio svoje pozicije za vjek i vjekov.jedino nisam ukapirala zasto je donadoni ispusio za selektorstvo, zbog nepodrske samostalnoj srbiji ili nesto drugo?

Link to comment
ipak mislim da je izjavom da je srbija izborila samostalnost ucvrstio svoje pozicije za vjek i vjekov.jedino nisam ukapirala zasto je donadoni ispusio za selektorstvo, zbog nepodrske samostalnoj srbiji ili nesto drugo?
Saznaćeš ako ovih dana budeš čitala moj blog :D
Link to comment
:thumbup: ocekujem sa nestrpljenjem nastavak, takodje molim za malu analizu modnih kretanja u srpskom fudbalu/komentatorisanju.naime, uocila sam da tu ima neke veze, naravno, kada je ace u pitanju.
Link to comment

"plakajući ili plačući" :lol:bio je i još jedan sjajan deo kad je pričao o bufonovoj sportskoj familiji koja je zaslužna za njegove atletske sposobnosti. znači tako izgleda kad ludak poludi... što kaže gazza šta li nas tek čeka kad ga barabe navuku na alkohol.

Edited by Biohemija
Link to comment

Pitah ovo i na topiku o grupi C: je l' moze neko da se seti, sta je tacno sinoc pricao kad je kamera zumirala neku :wub: navijacicu, pa je on onda nesto poceo da prica kako neki italijanski fubaler ne moze da odoli ovakvim devojkama iz nekog razloga, pa je nesto dalje bilo, bla, bla?A ono za Bufonovu sportsku familiju: majka bacacica diska, otac dizac tegova... mozete li da verujete... Bufon fantastican golman :s_w: :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...