Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Da li je još neko primetio da se casual Aca značajno iskulirao otkad je prešao na RTS? Ne čujem ga da histeriše, a i timovi x sve manje napadaju sa strana y na strane z (za dom fudbalera Ω ćemo još sačekati neko klupsko takmičenje). Možda misli da ga više prate penzosi nego ranije.

Link to comment

he, kad smo već kod ace, 1 cenjeni forumaš me pre nekoliko dana podsetio na njegove egzibicije sa BK, kada je ubacivao slike Owenove nove kuće, paralelno sa tokom utakmice, sa sve propratnom pričom o njezinom enterijeru u trajanju od 2 minuta.

Link to comment
he, kad smo već kod ace, 1 cenjeni forumaš me pre nekoliko dana podsetio na njegove egzibicije sa BK, kada je ubacivao slike Owenove nove kuće, paralelno sa tokom utakmice, sa sve propratnom pričom o njezinom enterijeru u trajanju od 2 minuta.
ima li toga na youtubeu?
Link to comment
ima li toga na youtubeu?
plašim se da je to nepovratno izgubljeno, ne verujem da je iko snimao to tada. Verujem da će RoccoBArocco reći više o ovome. Onako kroz maglu se sećam te utakmice (verovatno) Liverpoola gde on standardno zanmljivo prenosi, to je bio period kada je još uvek bio dobar komentator. I onda, u jednom trenutku, počne da priča o toj kući i u donjem desnom uglu se pojavljuje slika te kuće, stoji tu na ekranu dobrih desetak sekundi, utakmica traje...mislim da je par puta to isto učinio sa nekom drugom i tuđom gradnjom. šteta što je ostalo nezabeleženo.
Link to comment

Ne vidim ja neku razliku u njegovom smaranju a stvarno jadno zvuce ti pokusaji da stvori sa napadima sa strane x na y i domom fudbalera. Sreca pa su ovih dana 2 prenosa istovremeno :D

Link to comment
Da li je još neko primetio da se casual Aca značajno iskulirao otkad je prešao na RTS? Ne čujem ga da histeriše, a i timovi x sve manje napadaju sa strana y na strane z (za dom fudbalera Ω ćemo još sačekati neko klupsko takmičenje). Možda misli da ga više prate penzosi nego ranije.
cenim da si ga dosta urekao ovim izlivom preuranjenog optimizma, ova vecerasnja oda teskom zivotu fubalera koji je tu negde sa rudarskim otuda suze jednog galasa po drugi put u sezoni, bila je IMHO priceless.
Link to comment

realno je to bio nastup na nivou 1 grlice...ajd što ga je zaposlio rts, nije mi jasno kako je završio na b92 gde ipak obitavaju inteligentna bića u sportskoj redakciji.

Link to comment
cenim da si ga dosta urekao ovim izlivom preuranjenog optimizma, ova vecerasnja oda teskom zivotu fubalera koji je tu negde sa rudarskim otuda suze jednog galasa po drugi put u sezoni, bila je IMHO priceless.
galas je ostao na centru da plače nakon utakmice sa birmingemom kad je eduardu polomljena noga :cry:
Link to comment
galas je ostao na centru da plače nakon utakmice sa birmingemom kad je eduardu polomljena noga :cry:
ja bih rekao da on place zato sto mu je polomljen mozak. sta god da je, divno je cuti da imamo jednog biser velikana u ozbiljnoj najavi. mogu prosto da zamislim sta nas ceka kada u zavrsnici karijere u igru udju godine, viski i iskustvo.
Link to comment
cenim da si ga dosta urekao ovim izlivom preuranjenog optimizma, ova vecerasnja oda teskom zivotu fubalera koji je tu negde sa rudarskim otuda suze jednog galasa po drugi put u sezoni, bila je IMHO priceless.
Ovo je bilo mnogo jako. :Hail:
Link to comment
Da li je još neko primetio da se casual Aca značajno iskulirao otkad je prešao na RTS? Ne čujem ga da histeriše, a i timovi x sve manje napadaju sa strana y na strane z (za dom fudbalera Ω ćemo još sačekati neko klupsko takmičenje). Možda misli da ga više prate penzosi nego ranije.
Meni je najjače kad nas obavesti da Mančester igra u crvenoj, a Čelzi u plavoj opremi! Na svetskom prvenstvu očekujem da će nam pomoći da prepoznamo reprezentacije tako što će reći da Nigerija igra u zelenoj, a švedska u žutoj opremi!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...