Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

To pokupiti nekog ili nesto usput se bas cesto kaze. I to ne samo kao sportska terminologija u smislu da srusis nekog ili ga izbacis van staze. Pokupis nekog ko stopira npr.. 

Link to comment
22 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

To pokupiti nekog ili nesto usput se bas cesto kaze. I to ne samo kao sportska terminologija u smislu da srusis nekog ili ga izbacis van staze. Pokupis nekog ko stopira npr.. 

 

Ma OK je pokupiti... pokupio je loptu, to se govorilo uvek...XY je pokupio loptu ispred YX, to je uobicajeno, govorni jezik, pokupicu te kod Konja...itd

Ja govorim o "skracenom" "nesvrsenom" izrazu...XY kupi loptu ispred YX, ili XY kupi odbrambenog igraca...ne verujem da ce neko reci kupim te te kod Konja, pa idemo dalje...niti da neko kupi autostopera...

 

Edited by Nesh
Link to comment
  • 1 month later...

Corriere della Sera: È morto Franco Lauro, volto di Raisport: aveva 58 anni.
https://www.corriere.it/sport/20_aprile_14/morto-franco-lauro-volto-raisport-aveva-59-anni-10dcaeb4-7e6d-11ea-9d1e-3b71f043fc58.shtml

Nije korona, pozlilo mu u kući, verovatno infarkt. Proslavio se na basketu ali je radio mnoge Olimpijade i fudbal. Ko voli sport poznaje mu prijatan glas i simpatično lice. Baš šteta. Odlaze najbolji.



Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Mali oftopik - jedan od one dvojice sto prenose Bundesligu na Eurosportu bio u kvizu Tragac na RTS, sto vodi Memedovic. Bradonja, mozda 45 godina, lupam. Covek pokidao, svaka mu cast, vidi se da je nacitan i da je pokrio sve sfere zivota, on je bio kao taj neki tragac i igrao protiv cetvoro takmicara - razneo ih lik najstrasnije, ne znam da li je neko odneo neki dinar kuci uopste :ph34r::D

Link to comment
10 minutes ago, Zli Gli said:

Mali oftopik - jedan od one dvojice sto prenose Bundesligu na Eurosportu bio u kvizu Tragac na RTS, sto vodi Memedovic. Bradonja, mozda 45 godina, lupam. Covek pokidao, svaka mu cast, vidi se da je nacitan i da je pokrio sve sfere zivota, on je bio kao taj neki tragac i igrao protiv cetvoro takmicara - razneo ih lik najstrasnije, ne znam da li je neko odneo neki dinar kuci uopste :ph34r::D

milorad milinković

 

brt gli

:isuse:

 

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

gledao si mrtav ladan, čitulju za eskobara

malo brt popularne kulture

 

Sad vidim, reziser i tekstopisac. To me nikad nije zanimalo, koja crna popularna kultura :laugh: Samo skontao glas sa prenosa, nista vise jbg.

Link to comment
On 20.4.2020. at 21:59, Zli Gli said:

Mali oftopik - jedan od one dvojice sto prenose Bundesligu na Eurosportu bio u kvizu Tragac na RTS, sto vodi Memedovic. Bradonja, mozda 45 godina, lupam. Covek pokidao, svaka mu cast, vidi se da je nacitan i da je pokrio sve sfere zivota, on je bio kao taj neki tragac i igrao protiv cetvoro takmicara - razneo ih lik najstrasnije, ne znam da li je neko odneo neki dinar kuci uopste :ph34r::D

 

Si ozbiljan?!?

 

Za "komentarisanje" BuLi ga treba obesiti na Terazijama.

Link to comment

Valjda misli na kviz, tu je realno spram onih ostalih kišnih ljudi definicija shvaćenosti pročitanog i harizme, za razliku od ono dvoje koji su kao Vujaklija, dobri za ispod kauča. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...