Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
1 minute ago, James Marshall said:

Zar Šaran nije grobar? Enivej, ovakva neobavezna lupetanja su nivo komentarisanja u kladži

Jeste, ali to ne znači da ne kkmentariše kao pijani matorac ispred kafane koji hvali gazdu da mu da ostatke piva kad gosti odu...

Link to comment

Kakvo odsustvo odgovornosti za izgovorene riječi, kakav bol u kurcu, lik odjavljuje tekmu a sudija pokazuje slobodna, ne prate rezultat, jebe im se za sve. 

Filip je razlog zbog kog ne gledam KK CZ, ali realno odigrao je 300% preko svojih mogućnosti, to još i da im progledam kroz prste, ali odsustvo osjećaja za praćenje košarke je nevjerovatno 

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 15.2.2019. at 23:54, Jimmy Kowalski said:

Takva klima je na RTS-u/TV Beogradu oduvek bila. Kad god se pominju "legende", to je mahom po biserima, lupetanju i dranju u mikrofon. Edin je u pravu kada kaze da do dolaska Sarenog (koji je sa 3. kanala gde je pocetkom 90-ih radio NBA presao u glavnu kucu) nismo imali kosarkaski pismenog komentatora. O debilu Gajicu je izlisno pricati, Vladanka Sporakovica su takodje ubacivali da komentarise, iako veze nije imao naravno (secam se on prenosi, a Duda mu strucni konsultant, ne zna se ko sporije prica :D. Vladanko uglavnom sam komentarise, Duda cuti, pa kad je tajmaut, onda kao "Druze Ivkovicu vas komentar dosadasnjeg dela utakmice" i dok Duda sastavi dve recenice, prodje tajmaut..).

 

Nikita takodje nije puno znao, ali je bar bio svestan toga, pa nije previse smarao, a kako je bio duhovit, prenosi su mu bili sasvim OK. Najjaci sportski prenos ikada na nasoj televiziji bio je derbi Partizan - Zvezda, gde su zajedno komentarisali Nikita i Moka. To je bilo uzivanje slusati, posto je Nikita svesno prepustio da Moka vodi glavnu rec, a on se uglavnom nadovezivao (kako zapravo i treba da bude). Krivo mi je sto nikad potom nisam naleteo na snimak tekme. Prava avangarda za ono vreme, naravno rukovodece glave nisu dozvolile da se tako nesto ponovi.

 

Sareni je obnovio tu praksu da radi sa strucnim konsultantom. Zoki Radovic je bio Atini, Sedlacek mu je cest izbor, bio je i Loki vise puta. Tada je Sareni i najbolji, jer ne radi na autopilotu. Ali kad sam radi, to je nevidjena kurcobolja. On vise ni za nase igrace ne zna gde igraju, bas se blamirao sad u kvalifikacijama..

 secas li se rezultata utakmice i koja je sezona u pitanju?

Link to comment

Ne pamtim tacan rezultat, dobila je Zvezda kosem Sase Obradovica u poslednjoj seknudi, iako je Partizan vodio tokom celog meca. To je 89/90. sezona recimo.

Link to comment

Samo da kažem da sam uživao juče izmedju 46. i 50. minuta na Enfildu dok je SK utišao na minimum Gojka smarača i pustio zvuk sa stadiona. Uopšte ne bih imao ništa protiv da tako svaku utakmicu PL rade. Kako se vratio ton samo se nadovezalo neko suvo biflanje statistike i dramska pauza izmedju. Nevidjena kazna za uši.

Moram da primetim i da se Novaković popeo na sam vrh lestvice smarača - postao je nepodnošljiv u svom pametovanju, glupim forama sa twitera, nesmešnim pošalicama i uopšte celim stavom Ja znam o fudbalu više od bilo koga na ovim prostorima a i šire. Toliko se kurči da bi neko mogao pomisliti da je nekad igrao profesionalni fudbal, i to uspešno.

Link to comment

Ja bih platoi 50e mesecno na tarifu, kada bih mogao da iskljucim komentatore na SK...

 

Juce sam gledao Live bez tona, prosto, nisam mogao da slusam idiota...

Link to comment

Onda bi narod morao da koristi mozak i da razmišlja svojom glavom ,ovako guta šta mu se servira

 

Plus bi se jasno čulo napušavanje svakog političara,majmunski krici,četničko ustaški pozdravi...

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...