Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

On 2.7.2018. at 16:56, ivic said:

Setila sam se na koga me podseca Strajina intonacija, tako je momce i pogledajte samo publiku na stadionu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:rolf:

Link to comment

Aca Stojanovic ocigledno pokusava do "jednostavnijeg" govora, te tako kod Stojanovica igrac XY pokusava do lopte, Francuska pokusava do trofeja...

Kako je to ponovio nekoliko puta u dve utakmice koje sam gledao, cenim da ce to u najkracem roku biti uvedeno kao standard.

 

Link to comment

ne znam da li je on uveo ali mnogi to koriste, kad vec kazu kod koga je lopta, pa da ne ponavljaju...

 

u svakom slucaju manje zlo nego kad Jurisevic da ne bi ponavljao 'lopta',  kaze - došao je do iste. to je verovatno najgora stvar koju moze da izgovori 1 komentator, da preuzme takvu birokratsku frazetinu

 

na drugom mestu po besmislenosti je recenica 'Sve je manje vremena'.  Ajde?

Link to comment

Ukljucio sam se tek pred kraj. U poslednjem gemu Kerber ima prednost i on dramaticno kaze dve mec lopte za Kerber. Al, ajde, verovatno je bio samo lapsus, valjda zna za toliko.

Link to comment

Meni je najsmešnije ono tucanje prema golu,što koriste svi sa rtsa ili što se kao stručan izraz koristi zavrnuo prema golu, Mijaljević ili Krivokapić to obožavaju još to naglase da dobije na važnosti

 

A Banjac uticajni opozicionar na twiteru 

Link to comment

Samo da nastavi da nas obavestava ko od rivala u prvom delu susreta, a ko u drugom, napada sa desne na levu stranu. Ako to izostane, bice zaista tesko pratiti susrete rivala. :sad:

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...