Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

jao, ova budala koja prenosi bundes ligu na sport klubu je nevjerovatna. pogodjen je chinjenicom da se markus merk povlachi: 'nedostajace mi markus merk. nachin na koji on pokazuje na bijelu tachku, nachin na koji je pokazivao zute kartone...' :lol:

Link to comment

3 apsolutna hita Partizanovca Boskovica veceras:- "teren je izdignut 30 metara iznad atletske staze";- "u toku je 25 minut igre, jos 75 do kraja finala";- "sprema se Kalu da udje u igru, doci ce verovatno onda do promene sistema igre, izaci ce verovatno Maluda, a onda ce Dzo Kol da predje levo, a Maluda desno"...

Link to comment

Sad ugledah ovaj topik, a baš mi je trebao pre neki dan...Iznervirah se gledajući za vikend na RTS2 borbu za neku svetsku titulu u kick box-u našeg već omatorelog srčanog Gagija i jednu gomilu borbi za titule spskog profi šampiona. + 1 ultimate fightKomentatori su blagi užas... Obaška šlihtanje Peleviću i ostalim sudijama i funkcionerima u priči...A u kick box se dibidus ne razumeju (ne gledaju Eurosport, Tijanić im zabranio <_< ). A i ultimate fight je takođe totalna nepoznanica za obojicu (godište 40+), jer valjda ista naredba Direktora, važi i za SOS kanal...Elem, par za dve klase boljih kick boxera, je izgubilo odlukom sudija, jer su u nemilosti funkcionera (koji su naravno sudije ;) ), te su se dotična dva komentatora našla da nama "laicima" objasne kako mi gledaoci u stvari nemamo pojma i da je sudsko bodovanje komplikovana rabota, kojoj treba više verovati no sopstvenim očima...Dno dna... <_< Inače bilo je par dobrih borbi i svaka čast tim momcima...U Ultimate figtu neki Marko Lajtner je održao malu školu dotične veštine, za skoro glavu većem i težem razbijaču za koga je navijala publika i komentatori i koga gnevna braća/sekundanti protivnika, mal`nisu pretukli u pauzama runde, spašavajući batu od batina... Verovatno bi i sudije navijale za dotičnog, ali je to stvarno bilo teško, jer ga je taj Marko Lajtner u sve tri runde, školski preveo u parter i tuk`o ga i drao natenane... Dok su dva pomenuta voditelja pravdala "našeg favorita" i nadali se preokretu za koji nije bilo šanse i kome bi samo budala mogla da se nada...I na kraju je došao Naš Gagi, kome se stvarno nikad na srčanosti nije dalo prigovoriti, ali dotični stvarno nema kvaliteta za šampiona u Kickbox-uElem, došao je neki visoki Holanđanin sa čudnim promenljivim gardom (koga nešto ne vidoh na Eurosportu) i "Naš Gagi" je završio na podu nokautiran... Holanđanin u kickboxu nikada nije za potcenjivanje, ma kako čudno izgledao...Propade spektakl...A naša dva tužna voditelja (non stop u prvom planu, kao žarković i Gorčin u trilingu TV Avale), prosuše silne suze za propuštenom prilikom zaboravljajući činjenicu da su borbe osmišljene tako da pobedi bolji borac...Tuga, jad i beda od komentatora, ma kako se zvali... (Ja se ne razumem u sportske komentatore, ali mora da su neki poznati jer je u pitanju RTS, a i oni su brate matori)Još jednom DNO DNA! angry.gif

Link to comment

a ciji je taj borac marko lajtner?

U Ultimate figtu neki Marko Lajtner je održao malu školu dotične veštine, za skoro glavu većem i težem razbijaču za koga je navijala publika i komentatori i koga gnevna braća/sekundanti protivnika, mal`nisu pretukli u pauzama runde, spašavajući batu od batina...
to je stvrano bilo 1 dno 1 dna :ph34r: ovaj mladji mihajlovic je izgleda bio dosao da pokaze tetovaze, posto bas nista drugo nije pokazao...
Link to comment
a ciji je taj borac marko lajtner?
Naš! Pogreših ime Mark Lajhner. Ali izgleda nije iz sveta kickbox-a (zato niko nije navijao za njega osim 5-6 momaka), već je iz džudoa prešao u te razne ultimatefight borbe i to veoma dobro radi...Evo Nađoh neki stari link iz džudo kluba zvezda, a evo i izveštaja sa same borbe sa sve slikamaTip izgleda, lepo, normalno i pametno... I stvarno se dobro, odmereno i sa lakoćom borio protiv većeg i jačeg protivnika... (evo gledam izveštaj kaže kategorija 85 kila, a ovaj tetovirani je garant imao 10 više... <_< )Pelivanski polako ga je davio ko zmija žabu... Svaka čast!Cenim da ćemo tog tipa još gledati u kojekakvim ultimatefight varijantama borbe. Stvarno je dobar.Evo nađoh i ceo meč evo linkovi:Prvi deo mečaDrugi deo mečaDa i naravno obrati pažnju na komentatore i komentare im, iz prvog plana... :frust:Edit: Ima i njegova borba sa meča Srbija-Hrvatska na istom linku Edited by dare...
Link to comment
učitelju, planiraš li neki specijal EURO08 na blogu? Biće materijala za ne propustiti...
Razmišljam o formi. Hteo sam da napravim i 1 ozbiljan™ blog na temu Eura08, a pitanje komentatora da obradim u par textova. Nažalost, već sad mogu da napišem članke: Kovinjalo, pijani Gojko, Srbin Višković i The Machine Jurišević. Nema tu mnogo nepoznanica, niti iznenađenja, kao što je 1998. prijatno iznenadio žakula ili Dobrosav i onaj Crnogorac sa Evingom na OI 1992...
Link to comment
Razmišljam o formi. Hteo sam da napravim i 1 ozbiljan blog na temu Eura08, a pitanje komentatora da obradim u par textova. Nažalost, već sad mogu da napišem članke: Kovinjalo, pijani Gojko, Srbin Višković i The Machine Jurišević. Nema tu mnogo nepoznanica, niti iznenađenja, kao što je 1998. prijatno iznenadio žakula ili Dobrosav i onaj Crnogorac sa Evingom na OI 1992...
Pa dobro, blog posvećen prvenstvu će verovatno ličiti na onaj WC06. Pomenuti komentatori su pomalo ispričana priča, ali verujem da će biti materijala za 7dnevni update.
Link to comment
Pa dobro, blog posvećen prvenstvu će verovatno ličiti na onaj WC06. Pomenuti komentatori su pomalo ispričana priča, ali verujem da će biti materijala za 7dnevni update.
Pa dobro™, mislim da je analiza svakog od komenatora, 1 rešenje koje se nameće...Toliko talenta ima u tim mladim momcima. Opet, treba se čuvati za OI i kuma Parapsihopatologije™, čoveka bez kojega ničega ne bi ni bilo...
Link to comment
Pa dobro, mislim da je analiza svakog od komenatora, 1 rešenje koje se nameće...Toliko talenta ima u tim mladim momcima. Opet, treba se čuvati za OI i kuma Parapsihopatologije, čoveka bez kojega ničega ne bi ni bilo...
da, vrlo je verovatno da ce svaki od komentatora imati svog favorita medju ucesnicima, tako da bi to bilo dobro obraditi na kraju prvenstva, samo se plasim da za mesec dana nepisanja, neke stvari ne postanu zastarele i zaboravljene. Ili planiras da svako malo azuriras vec otvorene teme o viskovicu, gojku...?Kako god, bice to zadovoljstvo citati... jos kada hrt ne bi skremblovali, bilo bi uzivanje slusati hrt krkobabice, no nadam se reprizama u nocnim terminima...a korac... :wub: prilagodio sam letovanje njegovim bravurama, sta da ti kazem. to se ne sme propustiti.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...