Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Ovaj pokušaj komentatora na biciklizmu na Eurosportu (reče neko da je on neki faktor u biciklističkom savezu?) ubija u čoveku svaku želju za gledanjem trke... Đorđe Pejković i Ognjen Veljić su našli bolji posao ili ih je ovaj sklonio jer mu se može?

Link to comment
On 3.3.2018. at 16:26, James Marshall said:

Ko je ovaj amater na Areni što prenosi Radnički-Partizan?

 

Ne mislim da je nešto tendenciozan već je baš amater, postavlja pitanja režiji u sred prenosa

Haha nije amater, dobar momak! Najbolje prenosi, ali ne voli da radi Partizan... emocije

Link to comment
  • 2 weeks later...

Joj ostao mi upaljen EON na kompu, i ide ES i Ceronja (na TVu su mi engleski komentatori). I paz' sad, McEnroe citira neki deo knjige Sarapove i kaze "quote", a ovaj ludak kaze "kvota" onako jasno i glasno pauza 5 sekundi nije ni u zurbi, pa umro sam...

Link to comment

Ko je glavni covek domaceg ES-a? Apsolutno nemoguce je da ova grupa... ne znam ni kako da ih nazovem vec godinama vadi dzigericu bez problema. Ipak rade za internacionalni kanal sa nekim inostranim sefovima.

Edited by Malvo
Link to comment

Mislim da je jedan od dvojice "glavnih" bio Pešikan, pa ti vidi...
A to internacionalni ovo-ono , mi smo kikiriki koga boli... Vrti se turbina..




...shiit has hit the fan....

Link to comment

Snimak meca Del Potro - Isner na ES, komemtator nabraja operacije koje je Del Potro imao i u da kazemo saljivom tonu zakljucuje da je obavio generalni remont desnog zgloba. 

Edited by Nesh
Link to comment
Quote

"Ovo bi trebalo proveriti, ali, na osnovu ovog nezvaničnog sto sam mogao da pogledam i ovih podataka koje imam, ovo bi trebalo da je prvi het-trik u karijeri Aleksandra Mitrovića. Često je postizao po 2 gola na utakmici, uostalom to je radio i ove sezone, to jest ove godine čak, ali, na osnovu ovih podataka koje imam, nisam uspeo da pronađem da je nekad u seniorskoj karijeri dao 3 gola.

 

Milenković. Ljajić. Milenković. Dva fudbalera, sad mi je palo na pamet, Milenković i Ljajić, koji su igrali u Firenci, i eto možda ako vam je zanimljivo Milenković živi trenutno u Ljajićevom stanu. U Firenci."

 

Zabagovao je malo kod nacina na koji ce sto nerazumljivije saopstiti kada i kuda tacno repstacija ide nakon utakmice, vreme okupljanja u kampu, termine poletanja i datume utakmica. Zvucalo je bas kao da simultano prevodi. Sa normalnog srpskog na njegov nesto.

 

Nije da se nije pripremao

 

 

 

 

 

 

Zajebano je kad zuris a moras da popravis fotku. Oce clone stamp tool da pobegne na licu nakon sto si uspesno doterao alopeciju.

 

wXGy2WP.jpg

 

 

 

Zasto je sveti topik arhiviran i postoji li mogucnost da ga ne slusam tokom prvenstva, ali da gledam utakmice na TVu u HDu. Imam SBB bogatunski paket za sirote. Poklanjam macice.

 

 

Hvala uz tradicionalni pozdrav

@AcaStop Momci idemo dalje! Pobedjuje onaj ko duze i jace veruje u konacnu pobedu! Idemooooo Srbija, moja domovina!

We lost at EC vs France after OT; missed easy shot to win d game 2s before d end. We lost battle, fight continues! Till d win! Idemo Srbija!

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...