Jump to content
IGNORED

Zastava - sadašnjost i budućnost


Scrawtey'z

Recommended Posts

ali, ali... to nije napravio ni svaaaaabo ni japanac. ne uklapa ti se to.
meni se uklapa i da kupim fiću (već imam dva komada), ali mi se novi model još više uklapa u opravdanost zacrnjivanja ugovora koji ni slučajno nije trebalo odati špijunčinama koje se kriju u agenciji za češanje jaja i lakiranje noktiju. jer da se udovoljilo radoznaloj kozi, srbin ne bi živeo na visokoj nozi, ne bi sem maline imo ništa da izvozi, odo bi se alkoholu, pljugama i drozi, fijatov sindikat iz in da haus, jeee, madrfaka... Edited by Hella
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
fiat500l.jpg580fiat500l01.jpgnesto mi onaj Hellin lepsi, valjda zbog kombinacije boja. meni je skroz OK auto, malo mi smeta prilicno kenjkav prednji deo. moglo je to malo, malo agresivnije da izgleda.zadnji deo je maznut izgleda od mini pacmana, uostalom kao i ceo koncept countrymana. s obzirom da ce biti puno jeftiniji, trebalo bi da se prodaje dobro. kuc-kuc.
Link to comment

FIAT je ujedno želeo da prevaziđe klasično svrstavanje modela u auto-industriji, ali i da ponudi tržištu alternativu za B i C segment. Tako je nastao model 500L kao monovolumenski automobil za smeštaj pet putnika, dužine 4,14 m, širine 1,78 m i visine 1,66 m. U novi FIAT iz Kragujevca najpre će se ugrađivati dva benzinska motora, 0.9 litarski dvocilindrični TwinAir i 1.4 litarski agregat, kao i dizelaš 1.3 MultiJet II. Iz FIATa još uvek nisu saopštili cenu ovog automobila, a ranije je nezvanično pominjana cifra od oko 14.000 evra. :blink:

Link to comment
negde sam procitao da je u klasi MPVa, ali 14 soma evra, pa oni su ludi
s obzirom da je u klasi mini countrymana, koji ide od nekih 20 hiljada pa preko 30, nije losa cena. ne zaboravi, da je to ipak auto prvenstveno namenjen izvozu.druga stvar je sto je u Srbiji 14 hiljada astronomska suma.
Link to comment

14 somica za ovaj, meni inace super mega simpatican autic, je previse. Fiat kao brend i ne obecava previse i ne izaziva jagmu za svojim automobilima..a uz ovakvu cenu ne mogu ni da prismrde agresivnim Korejcima ili recimo Skodi i Renou. Bojim se da se ne desi US Steel i u Kragujevcu ako preteraju sa optimizmom i ocekivanjima.

Link to comment
14 somica za ovaj, meni inace super mega simpatican autic, je previse. Fiat kao brend i ne obecava previse i ne izaziva jagmu za svojim automobilima..a uz ovakvu cenu ne mogu ni da prismrde agresivnim Korejcima ili recimo Skodi i Renou. Bojim se da se ne desi US Steel i u Kragujevcu ako preteraju sa optimizmom i ocekivanjima.
ha, pa ne boj se, tako i hjundai i kia krenu sa nekim opakim cenama, pa ih trziste svede na meru. s druge strane, fiat je jako dobar u tom malolitraznom segmentu, ustvari jedino su tu i dobri. motori odlicni, pre svega.ima jedna dobra stvar, osim vec pomenutog minija koji je preskup, fiat i nema nekog konkurenta u ovoj medjuklasi. sta mi pada na pamet, eventualno reno senik?¿
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...