Jump to content
IGNORED

Zastava - sadašnjost i budućnost


Scrawtey'z

Recommended Posts

Da, nema veze što će suvozač da proleti kroz šoferku, važno da je vozač zaštićen airbagom, pošto on ionako otplaćuje kredit.
Suvozača je veća teškoća naterati da se veže, nego što je verovatnoća da će vezan izleteti kroz šoferku. :lol:
Link to comment
  • 6 months later...
  • 5 months later...
"Punto" sa klimom 5.999 evra25. maj 2010. | 21:01 | Izvor: Beta Beograd Automobil "punto klasik" sa klimom, koji se proizvodi u Kragujevcu, od sutra je moguće kupiti po ceni od 5.999 evra, saopšteno je kompanije FAS.U saopštenju se dodaje ta ponuda može da bude "kumulativna uz kampanju staro za novo". Ponuda važi od 26. maja do 30. juna."Fijat automobili Srbija" navodi da je do sada prodato više od 20.000 automobila ovog tipa.
Link to comment

Dobro, znači časte sa klimom, nije to loše, poklon od jedno 500 jevrova. Inače jednog lepog dana će valjda novinari i političari naučiti da se fabrika zove FIAT, te da nikakvom ''j'' tu nema mesta. :isuse:

Link to comment
  • 1 year later...

Ma, Topolino uopšte neće da se pravi u Kragujevcu, već negde drugde. Ono što se zna, je da će u Kragujevcu da se pravi neka vrsta mini monovolume auta, na platformi Fiat Idea-Lancia Musa.Pošto treba da se pravi još jedan model, ne zna se šta će da gurnu tamo, a priča se o novom Fiatu Uno.

Link to comment

<_<pričali su o 2 modela, jednom malom gradskom autu i jednom nešto većem (verovatno konkurentu dacia-e logan), tako je modele opisao boris broz koji je imao uvid u planove, i naravno bio oduševljen izgledom budućih fijata :D :unsure:- ali ako je ovo novi uno po kockastosti su zajebali i juga, još izgledom asocira na neki suv, sa svojih 3,5-4m dužine i 1,5m visine će izgledati izuzetno smešno parkiran pored neke od tih grdosija Fiat-Uno_2011_800x600_wallpaper_02.jpgedit pogled spreda

Fiat-Uno_2011_800x600_wallpaper_09.jpg

Edited by gone fishing
Link to comment
  • 2 months later...
ugojio bih se pet kila kada biste od sledećeg proleća ponovo počeli da se klošarite s jugoom.
Naslućujem vezu s izborima, ali sam glup, pa ne razumem baš ovaj deo o tvom gojenju.
Link to comment
Naslućujem vezu s izborima, ali sam glup, pa ne razumem baš ovaj deo o tvom gojenju.
ma nisi, uopšte nisam siguran da se to koristi igde sem u mojoj familiji. elem, kad god sam seirio zbog neke povrede omrznutog mlađeg brata koji je pustošio zalihe kajmaka kod babe, keva se izdirala na mene uz obavezno: "oćeš se udebljati možda?" ili "pazi da se ne podgojiš od ushićenja!" Edited by Hella
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...