Jump to content
IGNORED

Nick Cave


Indy

Recommended Posts

^Dobro zvuči Cosmic Dancer.

 

 

Na svojoj uobičajenoj karantinskoj ruti, u tih desetak minuta pre nego što ukrcam saputnike, juče ujutru, ili pre dva dana, na radiju čujem jednu od dražih mi Kejvovih pesama, u kojoj postoji dobar balans između izgovorene reči (poezije) i Bad Seeds orkestracije:

 

 

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

 vrlo je moguce da prvi put vidim ovo:

 

 

sta imamo? imamo the kajli. pusa za bruklinskog.

imas alkohol - imam.

imas pljuge - imam.

volis partizan - volim te partizane.

 

spomenar, 2020.

  • +1 2
Link to comment
  • 3 weeks later...

ja se nesto razmisljala danas. bas mi se ide :tongue:, cak mi je tako sam, za klavirom, seksiji nego sa bendovima. pogotovo kada tim svojim strokavim tankim i u kukovima razmaknutim nogama, tako eleganci prilazi klaviru.... aaaa.....

svidza mi se. 

:wub:

Link to comment

evo ga... (dok ga ne skinu.. mozda i nece, a mozda bude i tehnicki boljeg snimka).

ja sam, iskrena da budem, bila ubedjena da je danas 23. i da cu ga veceras gledati :D. no, medzutim... bar imam dobre vesti iz kamenice, bilo je gadno ovih poslednjih dana kada su sumnjali da mi se bolest na kostima siri. no, panika je bila neosnovana, tj, promene nisu zbog metastaza, vec iz drugih razloga...

a drugarice koje su slusale sinoc koncert kazu da je bilo sjajno, da su pevale uz komp i imale su osecaj da im kejv licno peva

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...