Jump to content
IGNORED

e-Learning


MaRkOMaN

Recommended Posts

mogu da preporucim sledece dve kuce-linda & total training -- kursevi [uglavnom u formi video tjutoriala] su im prva liga, pa ako vas zanima bilo sta od serviranog, kupite [ili pokupite, mazgom]i da priupitam, znate li za jos koi resurs tog tipa?na zalos', ovo nisam stigao da overim, jerbo zahteva invite -- ako neko jeste, voleo bih da cujem sta ima, tamo-logo.gif

Edited by MaRkOMaN
Link to comment

A za šta ti treba, konkretno?Lindu vole ljudi, imam nekoliko tutova iz struke, ali mi nešto ne leže - mnogo mi to sporo. Ali ko voli, kažu da je odlično.

Link to comment

neodredjen sam, ako mislis na nesto tipa ocu d'naucim postprodukciju, treba mi kurs after effects-a- zanima me dosta toga, od pomenutog pa do xml-a, zato ga [topik] i tutnuh na racunare.. a izmedju ostalog, zato mi linda i pase-imaju sijaset stvari, nisu usmereni ka jednom, moz bez problema d'uzmes sta te najvise zanimau jednoj recenici, moz postujes bilo sta sto moz bit od koristi ne samo meni vec bilo kome koga zanima e-ucenje bilo cega vezanog za IT; takoreci-sve

Edited by MaRkOMaN
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

e, a moz i vako: je l znate domacu il stranu, skolu il instituciju, besplatnu ili ne, sa ili bez diplome, koja svojim studentima nudi e-ucenje iz daleka, recimo - mud[l]om ?-ako nekog zanima bilo sta od izlistanog, mogu [pokusati da] vam sredim ufur bez indeksa, za dz, a mozete i sami kontaktirati asistente predmeta, za vecinu garantujem da su spremni da podrze svakog ko zeli nesto da nauci, svejedno da l je student vets-a ili.. penzioner, voljan da savlada nesto novo? :)konkretno, DM2 je odlicno koncipiran i izveden u tom kontekstu daljinskog ucenja [imate plan u sekciji Download], pa ako nekog zanima Fles animiranje/programiranje, mozete se raspitati za pohadjanje celog kursa '08/9 [startuje u aprilu], a ako ste pak u uradi-sam-skroz fazonu mogu vam poslati sve lekcije tj. .PDFove koji pokrivaju sve od zvuka, preko videa/XML-a, do crtanja, ActionScriptomedit: u stvari, PDFovi su vec tu, zajedno sa .FLA fajlovima; jedina smejurija je asistent koji sljaka za Pink /te je "rad sa videom" tj. sa njim/njegovim materijalom za nijansu trippy, al je zato main-in-charge cica, vrlo fina kreativna djevojka

Edited by MaRkOMaN
Link to comment
  • 2 years later...
  • 1 year later...

Da ne otvaram bez veze novu temu, računam da nema previše interesenata. Dakle, zanima me CCNA. Naravno, mogu i sam svašta da izguglam po pitanju resursa, međutim "ko pita ne skita", važi i u vreme Gugla. Dakle, ako neko ima korisne linkove i resurse za CCNA sertifikaciju, blagodario bih. Svojevremeno sam od negde skinuo (naravno piratski) video kurs za Linux+ sertifikaciju, bio mi je korisniji za pripremu ispita od kursa sa živim (i to ne lošim) instruktorom, koji sam takođe odradio... Tako da bih voleo nešto takvo da iskopam za ovo.

Link to comment
Da ne otvaram bez veze novu temu, računam da nema previše interesenata. Dakle, zanima me CCNA. Naravno, mogu i sam svašta da izguglam po pitanju resursa, međutim "ko pita ne skita", važi i u vreme Gugla. Dakle, ako neko ima korisne linkove i resurse za CCNA sertifikaciju, blagodario bih. Svojevremeno sam od negde skinuo (naravno piratski) video kurs za Linux+ sertifikaciju, bio mi je korisniji za pripremu ispita od kursa sa živim (i to ne lošim) instruktorom, koji sam takođe odradio... Tako da bih voleo nešto takvo da iskopam za ovo.
Cak i da imas taj certifikat, drugo nesto je vaznije za posao: da si radio u "Enterprise environment". Bio to Qantas, Dept of Health ili Dept of Education. Velike i disciplinovane organizacije. To je vaznije od diplome.Ako to imas, CCNA bi tek onda pomogao i to dobro. Cak i da sam platis shkolu.Sorry, no links that I know of.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...