Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

Jos samo dve nedelje do premijere Hulka Iako reditelj u svojoj biografiji ima tri izuzetno glupa akciona filma jos se ne secam da sam gledao neki los sa Ed Nortonom
koja je poJenta ovakvih filmova Hulk (2003)?OK naprave film po stripu, super, malo nam pokazu dokle-i-kako su razvili CGI i ostale efekte i to je toali cemu nastavak?The Incredible Hulk (2008)"Halk2", da-vazi <_< mogu lepo da snime neki "hancock" ili tako nesto, novo...
Link to comment
Titanic 2Trailer obećava!http://www.robertblankenheim.com/
Sta trejler, sam naslov vec obecava. Malo puta ces sresti jacu ideju u umetnosti uopste od nastavka Titanika. I za prvi deo sam vec bio u fazonu - ko ce ovo da gleda, pa jebeni brod je potonuo i to je to. Scenarista koji napise nastavak za to treba da dobije Oskara po automatizmu, bez ikakvog glasanja.
Link to comment
I da glumi Smith Will? :unsure:
Na taj film sam naleteo kad sam gledao trejler za "I.H.2"To mi palo na pamet, pošto to je nešto novo a u istom rangu je kao i HULK i slični filmovi
Link to comment
Is Titanic 2: The Surface a real movie ?
Pa naravno da nije!Neko spretan je sastavio trailer od scena iz Titanica, nekih filmova sa Di Capriom (Romeo and Juliet, Catch Me if You Can, The Departed) i još nekih filmova, i to stvarno izgleda kao najava za budući filmski hit.Kako montira! Edited by colonelo
Link to comment
  • 2 weeks later...
Choke - trailer (septembar 2008)Ne bi bilo loše da se pročita knjiga prvo, ima toliko zanimljivih detalja koji mi (barem prema trejleru) ne deluju pokriveni.
Hvala ti sto si mi skrenuo paznju na ovo. Deluje interesantno! :)EDIT: Mada, evo vec vidim po netu rasprave da li je i koliko veran knjizi, neki kazu da je suvise "zasladjen" film, da lici na romanticnu komediju, da je atmosfera drugacija od one u knjizi, itd. Nisam citao knjigu, pa ne ocekujem nista u tom smislu. Na osnovu ovog trejlera, jedino sto mogu da kazem jeste da se razlikuje od Fight Club-a, sto ne znaci da je film los, naravno. Videcemo ;) Edited by Sludge Factory
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...