Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

Ne znam šta je ovo ALI 27.5. je premijera Top Gun: Maverick, u ovom drugom delu glumi i Jenifer Conely......

U prvom osnovne sam imala tri sveske sa Tomom Kruzom, bila sam takooooo kul🤭

Link to comment
15 minutes ago, Nikodije said:

novi predator, fak jea

 

 

bože gospode, da izbace rijaliti šou sa Predatorom ili Ejlijenom gledao bih, iako je sve što je izašlo poslije 91. pod te dvije franšize teška neprijatnost

  • +1 1
Link to comment

Uzgred, 10 cloverfield lane je odličan film, preporuka, ima razloga za optimizam glede ovog novog Predatora.

Edited by Nikodije
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

Uzgred, 10 cloverfield lane je odličan film, preporuka, ima razloga za optimizam glede ovog novog Predatora.

To sam odgledao bukvalno slučajno, tj. mislio sam da je to onaj Kloverfild (kojeg sam gledao u bioskopu, zapravo ni to mi nije bila loša stvar, ako ništa drugo dobra vožnja i odmah kreće, nema uvoda, pički materina) odnosno da ima neke veze sa tim prethodnikom, kao neki nastavak, počeh da gledam samo zbog naslova, kad ono neki psaj triler sa onom slatkicom Vinsted i Gudmenom, kripi šit. 

Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

Šta beše onaj™ Kloverfild, sad ne mogu da se setim.

Faund futidž™, kreće odmah akcija, neke ogromne kalašture velike po 40 spratova terorišu grad, sve se snima iz ruke, slabo šta se i vidi, stalno nestaje struja, glumi Lizi Kaplan :wub: od njega je sve i počelo, neka 2008. 

 

edip:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Cloverfield

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...