Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

Bice ok film. Da li ce biti remek delo, videcemo. Muzika mozda cak i nije iz filma, ne zvuci mi kao nesto sto bi Hans Zimmer napisao. Ne bi bio prvi put da se u traileru koristi muzika koje posle nema u filmu. 

 

Zna neko koliko ce trajati film?

Link to comment

meni trejler deluje isuvise blockbusterski i ne nudi mi nista novo, ni u odnosu na linca ni u odnosu na seriju sa pocetka 2000ih (osim boljih efekata, al to nije poenta dine)

nadam se da gresim ali... 

 

a moguce i da sam i dalje u tripu od incal.a - on je nastao od neuspelog pokusaja jodorowskog da snimi dinu, a posle onog izliva ludila sve deluje tako.. prosecno i nikakvo

Link to comment
6 hours ago, burekdzija said:

Bice ok film. Da li ce biti remek delo, videcemo. Muzika mozda cak i nije iz filma, ne zvuci mi kao nesto sto bi Hans Zimmer napisao. Ne bi bio prvi put da se u traileru koristi muzika koje posle nema u filmu. 

 

Natrcah negde da jeste Zimmer, tj. njegov aranzman pesme. LM, ni meni se ne dopada, nekako mi nasa, zemaljska, muzika ne ide uz ovo :fantom:

Edited by Sludge Factory
Link to comment
3 minutes ago, kipo said:

Kajl Meklahan je prevelika faca, urezao mi se kao Pol Atreid i ovaj klinac mi jednostavno nikako ne lezi u ovim trejlerima. Isto bi bilo da igra u novom Tvin Piksu npr..

Meni obrnùto - klinja mi je veca faca od Meklahana.

Trejler ne obećava ludu vožnju al nadam se da će remix biti bar korektan.

Link to comment
5 minutes ago, kipo said:

Ja se nadam da ce leci kako treba kad krene film, ali ovako me bas razocarao izbor.

Daj neki predlog ko bi mogao da glumi Pola?

Mogli su Flea iz Peppersa da ubace u Harkonen pleme :D

Link to comment
4 minutes ago, maheem said:

Daj neki predlog ko bi mogao da glumi Pola?

Mogli su Flea iz Peppersa da ubace u Harkonen pleme :D

Gyllenhaal da je mladji bi mogao odlicno.I Meynarda za dvorskog barda.

Link to comment

Pa nema tu neko ko bi bio pouzdan u stratu, jednostavno je super karakteristicna faca ovog starog. Kao kad bi neko drugi igrao Monka. Mozda bi Danijel Redklif legao. Ili onaj iz Whilplash, cak bi i licio malo sa frizuricom i sminkom.

 

Edit Ne, ipak Redklif samo :laugh:

Edited by kipo
Link to comment

Robert Patison kao Pol Muad'Dib?

 

Nisam najbolje video, jel to Stelan Skarsgård glumi barona Vladimira?

I ko će biti Fejd Rauta?

Jel Momoa - Gurni Halek?

 

Jok, sad sam našao, Momoa je Dankan Ajdaho.

Edited by Filozof manijak
slovo
Link to comment
On 11.9.2020. at 14:16, MocaVukotic said:

Ko da je pink floyd

 

Meni je to odmah bilo upecatljivo, vise sam obratila paznju na tu obradu/orkestraciju/sta je ono vec, nego na trejler.

 

Ras vec spomenu, ona Inova tema iz prethodnog filma kida, i toliko mi je upecatljiva, da se ostale muzike ni ne secam, pogotovo ne grupe Toto

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...