Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

On 11/26/2017 at 11:17 PM, Sludge Factory said:

 

 

Očekujem, u stvari ne očekujem - nadam se - mnogo toga od ovoga. Knjige su mi se baš dopale. Na vikipediji piše

Due to a poor test screening, Ellison became concerned that the film was "too intellectual" and "too complicated" and demanded changes to make it appeal to a wider audience – including making Portman's character more sympathetic and changing the ending. Rudin sided with Garland in his desire to not alter the film, defending the film and refusing to take notes (Rudin also has final cut on the film)

Dakle, sudeći po tome, odbili su da uglupe film jer test publika nije mogla da ga shvati. To može da bude dobar znak.

Neću ni da gledam trejler, hoću sve da bude iznenađenje.

Link to comment
5 hours ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 


Dakle, sudeći po tome, odbili su da uglupe film jer test publika nije mogla da ga shvati. To može da bude dobar znak.

 

 

 

Ili marketinški trik.

Link to comment
  • 1 month later...

čini se da je i von trier za kog inače slabo imam živaca rešio da zajaše na talasu krimi trilera o serijskim ubicama. nemam pojma kako bi iz njegove depresivne vizure izgledala priča o jednom takvom, al priznajem, gleda mi se sad.

the house that jack built http://www.imdb.com/title/tt4003440/

 

skeptična sam i oko vremenski i prostorno dezorijentisanog don kihota terry gilliama, al gledala bih i to.

the man who killed don quixote http://www.imdb.com/title/tt1318517/?ref_=nm_flmg_wr_1

 

naj se plašim ove pošasti da se diznijevi klasici adaptiraju u live action filmove. počelo je valjda intenzivnije sa lepoticom i zveri prošle godine (ne znam jel vredelo, zaspala sam još dok je otac bauljao po snegu), a nastavlja se sa, po meni, skandaloznom idejom da se segment night on bald mountain iz klasika fantasia iz 1940. pretvori u live action film. ne znam ko će i kako će se usuditi da parira ovom remek delu, al čini mi se da je unapred osuđen na podsmeh. kao u maleficient, centralna figura će biti zlo tj. chernabog http://www.imdb.com/title/tt4738806/

 

originalni segment (muzika - istoimeno delo modesta musorgskog)

 

 

o tim burtonovom dambu, a pogotovo o gaj ričijevom aladinu i w. smithu kao pandan r. williamsu u ulozi duha tek ne znam šta da mislim. što bi rekli kozelek & broadrick, needless disney.

 

sve u svemu, čini se da će deficit ideja da se kompenzuje pretencioznošću. bilo bi super ako bi me svi demantovali.

 

ono oko čega se bez zadrške radujem je novi zhang yimou http://www.imdb.com/title/tt6864046/

s obzirom na obilnu upotrebu boja kao njegov signature style, za razliku od prethodnih filmova koji su bili crveni i plavi i zeleni i beli i zlatni, sudeći prema par dostupnih fotki i u skladu s imenom ovaj će izgleda biti crn i siv.

 

Edited by beyoncé
Link to comment

Pa, valjda već znaš kako bi izgledao film o serijskom ubici iz njegove depresivne vizure. Element zločina mu je jedan od najmračnijih filmova, barem meni...

 

Ali, kao što rekoh, nije mi baš jasno to što napisa...

Link to comment

ne, ne znam kako će izgledati film koji pravi sada, skoro 40 godina posle, i kako će ga pozicionirati u odnosu na aktuelne popularne filmove/serije s tom tematikom. možda si u pravu, možda ćemo gledati isti film.

Link to comment
2 hours ago, beyoncé said:

možda si u pravu, možda ćemo gledati isti film.

Vau, kakav nivo od replike. Kao i ona mlatkova na Poslednjem filmu...

 

Danas me je baš krenulo ovde...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...