Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

ja ovo necu da radim! kakav fejl! prave film o hipsterima a u izboru nema nijednog para ironicnih brkova! ima 1, al izgledam kao svoj tata, misim, jesam njegov sin i sve, i to je bitno za hipstere, posto smo svi deo judeohriscanskohelenskekulture i sve, al cim ih stavim izgledam ko covek od 60, nimalo nisu ironicni. cak misim da nisu ni brkovi problem, nego izraz usana ispod.gubim veru u film.

Edited by fancy claps
Link to comment
e ipsteru, zar ne treba da negiraš da si hipster ak si pravi ipster?
da! hipster po sebi mora da mrzi hipstere da bi bio hipster za sebe. a samo hipster kao ironicni hipster moze da ukine to drugobivstvo hipstera.to je, ko i svaki subjakat u zivotu i zivot kao subjekat, obican hegel. negiranja, negativnosti ito.da ne zaboravim:HYPE! Edited by fancy claps
Link to comment

Još malo pa gotovo :/walking-dead-darabont-script-review.jpgTaman kad sam pomislio da bi ovo valjalo ekranizovati u vidu TV serije nađem da

On August 12, 2009, it was announced that AMC had picked up the rights to produce a show based on the comic.[4][5] Frank Darabont will write, direct and serve as an executive producer. Charles H. Eglee is attached as a writer and executive producer.On January 21, 2010 AMC announced that a pilot was ordered for the show, which will begin filming on 15 May 2010. Announced cast members include Andrew Lincoln as Rick Grimes, Sarah Wayne Callies as Lori, Chandler Riggs as Carl Grimes, Jon Bernthal as Shane Walsh, Steven Yeun as Glenn, Laurie Holden as Andrea, IronE Singleton as T-Dog, and Jeffrey DeMunn as Dale. Six episodes have been ordered as part of the first season. It is scheduled to debut on AMC in October 2010. Greg Nicotero worked on the special and make-up effects.
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Walking_Dead_(TV_series) :thumbup:
Link to comment

Fibra pocela da objavljuje Dungeon, prva dva Zenitha i Twilighta za pocetak. Ovde (right click, save as) imate i preview od 32 stranice za prvi Zenith, preporucujem vam da ga overite. :)

Edited by Calavera
Link to comment
000-4.jpgth_027.jpg th_028-1.jpg Trillo + Bernet, to bi trebalo da vam bude dovoljno. :D Ako ne, strip je nasilnija verzija Trumanovog soua smestena u distopijsku buducnost. Glavna junakinja Custer je potpisala ugovor sa TV mrezom u kojem dozvoljava da je snimaju 24h dnevno dok radi svoj detektivski posao i postepeno, je li, pocinje da shvata da zeli svoj zivot nazad. Podeljeno na nekoliko epizoda od po 8 strana, u stilu Torpeda. Radnju pratimo iz ugla Velikog Brata. On a slightly related note, novi Scalped je odlican. Konacno su se vratili na glavnu radnju. :)
Link to comment
On a slightly related note, novi Scalped je odlican. Konacno su se vratili na glavnu radnju. :)
Ništa ja tu ne razumem, zar nisu rekli da je Bad Horse Senior mrtav, još negde na početku? I zar se nije Dash već skinuo sa dopa pre par epizoda? I ko je peti sajlonac?
Link to comment

dobra stvar kod tog stripa je sto me uopste ne brine sto sam sada procitao ovaj spoiler. ionako sve pobrkam i zaboravim pre nego sto zavrsim trade.sta god da mi kazes da jeste ili nije bilo ja verujem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...