Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

Novi Marti je na kioscima, epizoda Emotikon :-(, tekst Morales, crtez Alessandrini.Ne pise nigde kad ce novi broj (na poledjini je reklama za strip albume Veselog cetvrtka). Valjda ce opet za osam nedelja.Ok, epizoda. Pitka, opustajuca, mozda se malo prebrzo smenjuju dogadjaji, ali ok je.

Edited by Sludge Factory
Link to comment
barbe_rouge_integrale_bd.jpgmoje skromno poznavanje jezika bednih puzojeda je ponovo u sluzbi moje zabave :)osecam se mladim ponovo. i da, da li neko ima east coast rising becky cloonan?
Link to comment
Eee, gde bi mi kraj bio da znam francuski... :(
Kako stojis sa hrvatskim? ;) rdj1.jpgrdj2.jpgrdj3.jpgIzaslo do sada 10 albuma, prva dva rasprodata, al' koliko ja znam ove momke iz Libellusa, oni manje-vise sva svoja rasprodana izdanja pre ili kasnije reprintaju (u manjem tirazu i po vecoj ceni, naravno :P)
Link to comment
Kako stojis sa hrvatskim? ;) rdj1.jpgrdj2.jpgrdj3.jpgIzaslo do sada 10 albuma, prva dva rasprodata, al' koliko ja znam ove momke iz Libellusa, oni manje-vise sva svoja rasprodana izdanja pre ili kasnije reprintaju (u manjem tirazu i po vecoj ceni, naravno :P)
hej mornari...mislim da cu svoje opljackane dukate ostaviti libellusu. bolje to nego francuski skenovi i razbacane stare stripoteke!
Link to comment
Izaslo do sada 10 albuma, prva dva rasprodata, al' koliko ja znam ove momke iz Libellusa, oni manje-vise sva svoja rasprodana izdanja pre ili kasnije reprintaju (u manjem tirazu i po vecoj ceni, naravno :P)
Samo prvi je rasprodat tj ne moze se naci u darkwoodu.
Link to comment

GO GO GO GO GO(dodatna stimulacija - ko me pronadje medj lajkerima, dobija pozitivan odgov0r na rikuest!)

Edited by fancy claps
Link to comment

84k za sada, ovo ne ide dovoljno brzo!Daytripper je stvarno bolji kad se cita u malim dozama. :) Bice zanimljivo videti poentu stripa, ostala su jos samo 4 broja...Procitao sam i prva tri broja Jonah Hexa jer ih je crtao Jordi (:Hail:) Bernet (:Hail:). Lepo je videti masjtora u boji, ali ostatak stripa me se nije previse dojmio. Mozda zato sto su mu dali da crta pricu o originsima, a takve su obicno uzasno dosadne. Ipak, ko voli western...Je l' neko probao da procita Asterios Polyp u celini i celosti? Meni nije uspelo, preduboko™ je to za mene. Osim toga, imam neki osecaj da bih se smorio na smrt citajuci ga, cak i kad bih znao da ga cenim. Meh.

Link to comment
C113692.jpg ovo (epizode 49-60) je konacno izaslo i stiglo sa jedno 6 meseci zakasnjenja.procitah ga u jednom ili dva sranja, i sad opet cekam godnu dana, al nije da se potresam.nije da ne prija, lepo tece, al nije ni da sam se bas polomio da se setim sta je bilo pre, ko je ko, ko ziv ko mrtav.poceo sam paralelno da citam...the-new-avengers-breakout.jpg78.jpgbendis u sibadzijsko-konspirativno-crossover event raspolozenju od kojeg cu popizdeti, svaka dva meseca moram ponovo da iscitam razne fanovske sajtove da se podsetim koji event kada ide. brubaker krimi, tek sam poceo.oba su ok, al me sad muce sa milion razlicitih izdanja, posebno avengersi kojih sam po nekim rasprodajama vec nakupio prvih 6 sto soft sto hard izdanja... i sta sad da radim. muka.a ni ultimate spidey-a jos nisam zavrsio...jel citao neko novu (nesrecno ilustrovanu) seriju ultimate comics: spider-man i/ili bendis-maleev spider-woman?spiderwoman02.jpgbrubaker predao daredevila andy diggle-u - citao neko? diggle kolko se secam nije rdjav, al mi ovo deluje kao mozda dobar trenutak da prestanem da kupujem.fantagraphics konacno izdao:WarOfTheTrenches.jpga u septembru...51Uk-568pjL._SL500_AA300_.jpg
Link to comment

kome ni posle ovog i OVAKVOG! trejlera nije jasno ko dan da gledamo u isecke iz najboljeg filma svih vremena, taj jest il zlonameran il slep, ili neozbiljan.HYPE!

Edited by fancy claps
Link to comment

O'Malley i svi privjui do sada kazu da nece, a i u ovom trejleru je imao par bas Scottovskih momenata. Valjda ce biti u redu.

Edited by Calavera
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...