Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

ma ja imam sve u elektronskom. ali trčim preko njih, i nakon 200 je krenulo da mi se okreće u glavi :D

pa sam se ponadao da neki ovdašnji fan možda zna napamet da li to postoji i gde da tražim.

Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

Nisu mi svi brojevi ovde u stanu, ako jeste taj konkretan potražiću. 

@Mil@n je nedavno kupio ceo komplet, možda može da nađe da ti uslika. 

Koliko kosta komplet, jel se zna?¿

Link to comment
49 minutes ago, Svarog said:

možda nisam bio jasan.

tražim vrlo konkretnu sličicu, kad su sva trojica na bicikli.

mislim da je to negde kasnije, nakon što ih Cezar priključi podružnici u Los Anđelesu.

 

 

Da nije iz epizode Trojica iz Jume?

Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Ne znam da ima ispod 1000€

 

 

Haha, 1000e, broj 1 na limundu prodat za 48000 pre par nedelja. Nema kolekcije bez 7, 8 soma, a kakve su cene trenutno na limundu, ode ta cifra u majčinu. Brojevi na oko 200 umeju da odu preko 2000, postoji šansa da se cee boost-uju, ali svakako su cene otišle nenormalno, a baš intenzivno pratim sve to. Doduše, poslednjih par meseci sam batalio jer sam malo morao da oladim. :)

 

 

1 hour ago, Valkyrie said:

Nisu mi svi brojevi ovde u stanu, ako jeste taj konkretan potražiću. 

@Mil@n je nedavno kupio ceo komplet, možda može da nađe da ti uslika. 


Milan skuplja od osnovne, u poslednje vreme samo proširio kolekciju :)

Ne sećam se ovih na bajsu. Čitam redom, ali sam tek oko 50e epizode.

Edited by Mil@n
Link to comment
4 hours ago, Mil@n said:

 

 

Haha, 1000e, broj 1 na limundu prodat za 48000 pre par nedelja. Nema kolekcije bez 7, 8 soma

 

 

verovatno mu ne trebaju ona prva izdanja, ova zadnja nisu toliko skupa, dosta stvari ima i po regularnim cenama izdavača.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ljudi, imam neka tvrdokorna izdanja Asterixa iz 70 i neke, original na francuskom, 4 albuma. Gde/kako najbolje to da utopim? Vidim na eBayu da idu za neke solidne novce, ali nit sam ikada prodavao preko eBaya nit imam predstavu kako bih to pouzdano slao ikome van zemlje. Neki DHL ce da kosta vise od samog stripa.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Srecan rodjendan, Korto Malteze :D (10.07.1887.)

 

cortomaltese-dapiccolo.jpg

 

 

Quote

... mnogi povezuju moje dogodovstine sa ostrvom Escondida u Južnim morima ... ali to nije ispravno: počinju mnogo ranije u izvesnom delu Mediterana. Još dok sam bio dete sećam se zastave pune krstova i crvene brade. Kasnije sam od majke saznao da ta brada pripadala mom ocu. Eto... moja majka... sećam se da je bila lepa!

 

  • +1 8
Link to comment

videh da je izasao treci darkwoodov integral modesti blejz pa nastavih posle pauze od nekoliko meseci da citam prvi i kontam koliko taj strip posle svih godina nije izgubio na svezini. crtez vrhunski, price petera o`donnella sasvim dobre, a sve pohvale i za darkwoodovo izdanje.

 

 

MB_DRKW_1.jpg

Link to comment

Da, izdanje Modesti je izuzetno. Naročito papir. 

 

Upravo završih uživanje u Artisan edition Daredevil, Born again - David Mazzucchelli. Čim nađem klasično izdanje, negde sam ga zaturio, ponoviću još jednom, uz poređenje.

(Artisan je identično kao Artist's edition, samo manje i naravno jeftinije.) 

Dole je link za prikaz Artist's edition, u kome je odličan preview. 

https://aeindex.org/reviews/david-mazzucchellis-daredevil-born-again-artists-edition/

 

Mazzucchelli je jedan od najboljih strip autora, a njegov Asterios Polyp remek-delo. 

Edited by klimt
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...